• WIADOMOŚCI – Serial

Szansa na serial "Ghost Projekt"

Stacja NBC, chce powstania serialu na podstawie komiksu "Ghost Projekt". Poprzednio za tę adaptację wzięła się stacja SyFy i nic z tego nie wyszło. Teraz kręcenie pilota zajmie się André Øvredal, scenariusz napisał już wraz z Johnem Glennem.

Oficjalny opis drugiego sezonu "Arrow"

Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym przez stacja The CW oficjalny opis drugiego sezonu serialu Arrow. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w środę 9 października tego roku.

"Almost Human" nowy plakat

Mamy dla was plakat nowego serialu J.J. Abramsa pt. "Almost Human", w roli głównej będziemy mogli zobaczyć Karla Urban znanego m.in. z "Dredda". Serial będzie opowiadał o pracy policjantów z androidami.
Premiera już jesienią tego roku.

"American Horror Story: Coven" nowe plakaty

Do sieci trafiły nowe plakaty promujące serial "American Horror Story: Coven". Dowodzą one, że będzie to jedna z najciekawszych premier serialowych w klimacie grozy. Serial trafi na ekrany telewizorów w USA już 9 października tego roku.

Kolejna aktorka w "Żywych trupach"

Christian Serratos dołączyła do obsady czwartego sezonu serialu "The Walking Dead". Aktorka znana jest z gry w filmowej sadze "Zmierzch". W serialu wcieli się w postać znaną z komiksu: Rosity Espinosy.

Plakaty "Arrow"

Do premiery drugiego sezonu "Arrow" zostało już niewiele czasu, bo serial wystartuje 9 października. The CW zaprezentowało więc nowe plakaty promujące ten tytuł.

"Unthinkable" jako serial

Komiks pod tytułem "Unthinkable" autorstwa Marka Sable i Juliana Totino Tedesco ma szanse doczekać się ekranizacji w postaci serialu.Telewizja Fox zamówiła już nawet pilotażowy odcinek serialu. Za adaptację odpowiadają Howard Gordon oraz Ben Queen (to on napisał scenariusz).

Zobaczcie Bronze'a Tigera w "Arrow"

O udziale Michaela Jai White'a w drugim sezonie "Arrow" było wiadomo, już od pewnego czasu. Aktor ma zagrać Bronze'a Tigera. Teraz już wiemy jak on będzie wyglądał na planie:

Spin-off "Żywych trupów"

Stacja AMC rozpoczęła prace nad nowym serialem, którego akcja będzie się działa w tej samej rzeczywistości co "The Walking Dead". Na razie wiadomo tylko tyle, że Apokalipsa Zombie zostanie pokazana z innej perspektywy. Emisja przewidziana jest na rok 2015.

Zdjęcia z "Agents of S.H.I.E.L.D."

Mamy dla Was galerię zdjęć z serialu Marvela: "Agents of S.H.I.E.L.D.". Materiał pochodzi z planu zdjęciowego w Sztokholmie. Premierowy odcinek zostanie wyświetlony 24 września tego roku.

Będzie drugi sezon "Marvels. Agents of S.H.I.E.L.D."

Co prawda jesteśmy jeszcze przed premierą pierwszego odcinka "Marvels. Agents of S.H.I.E.L.D.", a już potwierdzono powstanie drugiego sesonu tego serialu Marvela. Wiadomo już, że będzie miał podtytuł "0-8-4".

Grant Gustin zosatnie Flashem!

Mamy zwycięzcę castingu do roli Flasha! Grant Gustin ostatecznie otrzymał rolę Barry'ego Allena, czyli właśnie Flasha w serialu Arrow, w którym zagra. Postać ta pojawi się w odpowiednio 8, 9 oraz 20 odcinku drugiego sezonu, a potem ma otrzymać własny serial (nie wiadomo jeszcze czy z Gustinem w roli głównej). Premierowy odcinek drugiego sezonu "Arrow" zostanie wyemitowany na stacji The CW już 9 października.

Obrazek

Trailer serialu "Mortal Combat"

Mamy dla Was trailer serialu internetowego "Mortal Kombat: Legacy II", którego pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na Youtube już 26 września tego roku:

Rozszerzony trailer "Żywych Trupów"

Do premiery wyczekiwanego, czwartego sezonu "Żywych Trupów" został jeszcze miesiąc, a my już dziś mamy dla Was rozszerzony trailer tego serialu.

Nowa strona "Agents of S.H.I.E.L.D"

Wystartowała nowa, oficjalna strona internetowa serialu "Agents of S.H.I.E.L.D". Na chwilę obecną można tam posłuchać między innymi muzykę skomponowaną na potrzeby serialu, (przez Beara McCreary'ego), czy nowy materiał video.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 16:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka