• WIADOMOŚCI – Serial

W "Grze o Tron" nikt nikogo nie kocha

Czyli nowy zwiastun, szóstego sezonu hitowej serii HBO z coverem kultowej piosenki Chrisa Isaaka w tle.

Żaden port nie jest bezpieczny

Czyli nowa zapowiedź, drugiego sezonu "Fear The Walking Dead". Serial będzie mieć swoją światową premierę w telewizji już 10 kwietnia.

Elektra w nowym zwiastunie Daredevila

Netflix opublikował kolejny zwiastun, drugiego sezonu serialu "Daredevil", opartego na kultowym komiksie ze stajni Marvela.

Daredevil vs Punisher

Bohaterowie zniszczeni w przeszłości przez niesławne filmy kinowe, otrzymali nowe, godne życie w serialu Netflixa. W drugim sezonie Daredevila wezmą się za łby, czemu poświęcono zwiastun poniżej.

Wszyscy muszą umrzeć

Czyli krótka zapowiedź szóstej serii "Gry o tron". Zawiera SPOILERY ze wszystkich poprzednich sezonów, także osoby mające problemy z sercem niech uważają.

Poznajcie Odina Quincannona

Jackie Earle Haley, znany z takich filmów, jak: "Watchmen: Strażnicy" czy "Koszmar z ulicy Wiązów" oficjalnie podpisał kontrakt na udział w serialu stacji AMC "Preacher". Aktor wcieli się w postać słynnego czarnego charakteru, Odina Quincannona.

"Manh(a)ttan" do kasacji

Po dwóch sezonach serial "Manh(a)ttan" został skasowany. Stacja WGN nie zamierza kontynuować historii profesora Oppenheimera. Na tę chwilę nie wiadomo, czy inne kanały lub platformy internetowe będą zainteresowane wykupieniem praw do kontynuacji.

Kultowa postać ze starego Expanded Universe w "Rebeliantach"?

Nieoficjalne źródła donoszą, że zgodnie z zapowiedziami z ubiegłorocznego Comic-Conu, postacie z tak zwanego "Starego Wszechświata Rozszerzonego" Star Wars, powrócą w nowym kanonie filmów i seriali z tej sagi.

Ricky Whittle w "Amerykańskich bogach"

Aktor znany chociażby z serialu "The 100" oraz filmu "Kraina Jane Austen" wcieli się w postać Cienia. Przypomnijmy, że to odrzucony projekt HBO, który zgarnęła stacja STARZ. Premierę fantasy zaplanowano na jesień 2017 roku.

Nowy zwiastun "Rebeliantów" jest epicki!

Kilka dniu temu w sieci zadebiutował materiał promujący nowe odcinki drugiego sezonu Star Wars: Rebels. Klip zapowiada powrót wielu starych znajomych, zarówno tych znanych z Wojen Klonów jak i bohaterów klasycznej trylogii.

Keith Carradine ponownie w "Fargo"?

Z informacji, jakie przekazał szef stacji FX, John Landgraf wynika, że akcja trzeciego sezonu serialu "Fargo" rozgrywać się będzie kilka lat po wydarzeniach, ukazanych w serii pierwszej. Czy w takim razie powrócą starzy znajomi?

Kolejny bohater Oryginalnej Trylogii w "Star Wars: Rebelianci"

Od początku drugiego sezonu "Star Wars: Rebelianci" Dave Filoni zapowiadał, że wprowadzi do serialu, kolejną (po Vaderze i Lando) postać znaną z klasycznej trylogii Star Wars. Teraz już wiemy, że to będzie:

UWAGA SPOILER:

"The Shannara Chronicles" dostępna na Youtube

Stacja MTV udostępniła pierwszy oraz drugi odcinek premierowego serialu fantasy pt. "The Shannara Chronicles" na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Hawkman w specjalnym wideo

Poznajcie Cartera Halla, czyli Hawkmana. To kolejny bohater nowego serialu stacji The CW "DC's Legends of Tomorrow". W tej roli wystąpi Falk Hentschel. Premierę odcinka pilotażowego zaplanowano na 21 stycznia. Polecamy także obejrzeć nowy materiał promocyjny, zatytułowany "Together", który niżej publikujemy.

Oto Toyman

Stacja CBS opublikowała nowe zdjęcia, promujące nadchodzący dziesiąty odcinek serialu "Supergirl" pt. "Childish Things". Możemy na nim zobaczyć między innymi nowego antagonistę, czyli Winslowa Schotta Seniora/Toymana. W tej roli wystąpi Henry Czerny.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2019, 02:58 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka