• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Zakonki 20117 już niebawem!

Mamy przyjemność zaprosić Was na tegoroczne Zakonki, które odbędzie odbędą się pod Brzegiem na terenie opuszczonej bazy przy lotnisku w Skarbimierzu (około 50 km od Wrocławia) w 12-15 sierpnia 2017 roku!

Przed nami XIII edycja konwentu FORT!

Podczas pierwszych dwóch dni konwentu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach, prelekcjach oraz grach, natomiast trzy kolejne dni to czas poświęcony larpowaniu w realiach Starego Świata Warhammera.

Relacja z pierwszego Warszaw Comic Con w Polsce!

Marki Comic Con na zachodzie nie trzeba przedstawiać.. Jak więc sprostali wymaganiom organizatorzy pierwszego w Polsce Comic Conu? Zapraszamy do relacji!Obrazek

Magnificon EXPO 2017

Mamy przyjemność zaprosić Was na konwent "Magnificon EXPO 2017"!
Odbędzie się on już za tydzień (tj. 26-28.05.2017 roku) w EXPO Kraków!

Link do strony: http://magnificon.pl
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/969743766493721/

++

Nowi goście i atrakcje na Fantasmazurii!

Do rozpoczęcia Fantasmazurii został ponad miesiąc! W dniach 16 – 18 czerwca w Ostródzie odbędzie się konwent fantastyki jakiego jeszcze na terenie Warmii i Mazur nie było!

Tolk-Folk 2017: Pojedynek na Pieśni już niebawem!

Stowarzyszenie Tolkienowskie „WIEŻA” zaprasza na XIX edycję Tolk-Folku – organizowanego w Bielawie plenerowego konwentu o tematyce tolkienowskiej, który odbędzie się w dniach 17-23 lipca 2017 roku pod tytułem „Pojedynek na Pieśni”.

Nocny Maraton Serialowy z Comic Con Warsaw!

UWAGA! Warsaw Comic Con rusza już 19 MAJA! Nie, to nie jest żart!

Pyrkon 2017 - Cosplay Music Video!

Kolejna CMVka od grupy Shrimps! Tym razem z tegorocznego Pyrkonu! Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=UMmht3JK5xc&feature=youtu.be

Zakon Czarnych Mnichów na Pyrkonie – relacja ze spotkania z wydawnictwem Black Monk.

Od tegorocznego Pyrkonu mija właśnie tydzień. Wrażenia z konwentu przywieźliśmy różne – niestety nie tylko pozytywne. Pogoda w Poznaniu nie rozpieszczała, ceny biletów sprawiły, że część znajomych zrezygnowała z przyjazdu, a i ciekawych cosplayów było jakoś mniej niż w poprzednich latach. Jak zwykle nie zawiodła nas kraina wystawców, gdzie każdemu udało się znaleźć coś dla siebie (oszczędzanie zdecydowanie nie jest naszą mocną stroną). Zostaliśmy również zaproszenie na spotkanie ze sponsorem games roomu – wydawnictwem Black Monk.

Pyrkon już w ten weekend!

Tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największego Festiwalu Fantastyki w Polsce. Już w ten piątek (28 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny pojawi się barwny tłum uczestników spragnionych dobrej zabawy, którzy przez trzy dni, aż do niedzieli 30 kwietnia, będą mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na XVII edycję Pyrkonu.

Warsaw ComicCon już niebawem!

Już 1 czerwca odbędzie się Warsaw ComicCon – pierwszy tego typu festiwal w Polsce, znany na całym świecie. Po San Diego, Paryżu, Londynie czy Berlinie przyszedł czas na Warszawę!

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW FABRYCZNEJ ZONY

Festiwal Fantastyki CYTADELA i Fabryka Słów zapraszają na pierwszy w historii Ogólnopolski Zlot Fabrycznej Zony organizowany podczas Festiwalu Fantastyki CYTADELA 2017.

Pyrkon już w tym miesiącu!

Już za niecałe trzy tygodnie Poznań po raz kolejny stanie się stolicą polskiej fantastyki. Tegoroczna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon rozpocznie się w piątek 28 kwietnia i potrwa aż do niedzieli 30 kwietnia, tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Program Pyrkonu już na dostępny!

Pod koniec marca czuć w powietrzu nie tylko wiosnę, ale także emocje związane ze zbliżającym się Festiwalem Fantastyki Pyrkon. 3 dni festiwalu będą od rana do wieczora wypełnione atrakcyjnym programem, który organizatorzy właśnie udostępnili na stronie. Dla wygody uczestników udostępniona będzie również PyrApka – pozwalająca nie tylko przeglądać program, ale także ułożyć własną tabelę z interesującymi uczestnika atrakcjami.

Patronat nad Mochikonem!

Organizatorzy Tsuru Japan Festival nie zostawiają nas tylko z jednym konwentem. W tym roku będziemy mogli zobaczyć się z nimi dwa razy!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 paź 2018, 23:25 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka