• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Aishiteru - Konkurs Cosplay

Zapraszamy do obejrzenia konkursu cosplay z konwentu Aishiteru!
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... tpFsjZNSTO

Twierdza i Cytadela powracają do łask!

Dawno, dawno temu pojawiły się na świecie dwie siostry Twierdza i Cytadela. Los rzucił je w różne strony świata. Jedna zamieszkała w krainie wielkich jezior, druga zaś osiedliła się tuż obok stolicy. Jednak kiedy minął ich okres świetności, ludzie o nich zapomnieli. Z dnia na dzień zaczęły blednąć, rozpadać się na części i odpływać w niepamięć...

Zapraszamy na Bydgoski Konwent Multifandomowy Bykon!

Druga edycja konwentu odbędzie się w dniach 4-5 marca 2017r. w Zespole Szkół Medycznych w Bydgoszczy. Ze względu na duże zainteresowanie w ubiegłym roku, jego formuła została zmieniona z 24-godzinnej na dwudniową. Na Bykonie będzie można odwiedzić bloki tematyczne dotyczące kultury azjatyckiej, mangi i anime, fantastyki, science-fiction, popkultury, postapokaliptyki oraz My Little Pony. Do dyspozycji uczestników będzie także: sala gier planszowych, sala gier konsolowych, sale z LARP-ami oraz RPG, sale z grami rytmicznymi i Art Room.

Pyrkon 2017 nadchodzi!

Ostatnie odliczanie do fantastycznej imprezy rozpoczęte!

Czwarta edycja Ućkonu już w przyszłym miesiącu!

Ućkon 4 Shokugeki Edition jest kolejną już edycją flagowego konwentu Łódzkiej Grupy Tanzaku, znanego łódzkiemu - i nie tylko - środowisku sympatyków kultury japońskiej. Tym razem motywem przewodnim będzie szeroko pojmowana gastronomia. Wszystkich miłośników wprawiających w ruch kubki smakowe zapachów, rewolucji ociekających mięsnym sosem i pojedynków na drewniane łyżki i wałki - jednym słowem dobrego jedzenia - Tanzaku gorąco zaprasza na Ućkon 4 Shokugeki Edition. Odbędzie się on w dniach 18-19 marca 2017 w Gimnazjum nr 43 im. Karla Dedeciusa przy ulicy Powszechnej 15 w Łodzi.

Fantasmagoria już niebawem!

Sześć sal tematycznych, kilkadziesiąt prelekcji i konkursów, szereg wydarzeń towarzyszących, czterech niezwykłych gości i kilkaset godzin ciekawego programu – tak w skrócie można nakreślić zarys zbliżającego się VIII Konwentu Fantastyki Fantasmagoria, który ten odbędzie się 17-19 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

W dobrym kierunku – Relacja z konwentu Ruda Mithrilu "W kopalniach Morii"

W telegraficznym skrócie – pierwsza edycja Rudy Mithrilu była umiarkowanie poprawnym, kameralnym konwentem, z dużymi ambicjami, na który nikt właściwie nie przyszedł. Ludzie się rozmyli po trzech budynkach przygotowanych pod imprezę, brakowało gości i też występowały potknięcia organizacji. Po kuble zimnej wody na głowę, ekipa z Rudy Śląskiej wyciągnęła lekcje z pierwszej edycji i przemyślała co można poprawić. Naniesione zmiany poprawiły jakość imprezy, jednak jak bardzo?

Obrazek

Fani "Doctora Who" łączcie się! Nadchodzi druga edycja Whomanikon!

Whomanikon to jedyne w naszym kraju wydarzenie w całości poświęcone kultowemu brytyjskiemu serialowi science fiction, który od 1963 roku łączy ludzi w miłości do podróży przez czas i przestrzeń. Wielbiciele Doktora wiedzą, że życie bez odrobiny szaleństwa jest życiem smutnym, a prawdziwa impreza zaczyna się dopiero, gdy ktoś przyniesie żelki. Przede wszystkim jednak potrafią docenić dobrą przygodę, zwłaszcza w gronie osób, które łączy wspólna pasja.

"Świdkon X: Włącz się w fantastykę" - już w przyszłym miesiącu!

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i Klub Fantastyki „Obelisk” mają zaszczyt zaprosić, na dziesiątą edycję Świdkonu, który odbędzie się 24-26 marca 2017 w Centrum Kultury - MOK Świdnik.

II Konferencja demonologiczna tuż tuż!

Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji zapraszają wszystkich, na drugą odsłonę Konferencji demonologicznej: Zbaw nas ode złego… Zwyczaje i akcesoria apotropaiczne w cywilizacjach świata, która odbędzie się 5-7 maja 2017 r. w Krakowie, w Instytucie Historii UJ (Collegium Witkowskiego) przy ul. Gołębia 13.

Patronat nad Fantasmazuria 2017

Mamy wielką przyjemność ogłosić tegoroczną współpracę z Fantasmazurią, która odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Ostródzie, położonej w województwie warmińsko-mazurskim.

Sir Fink Funk na Aishiteru we Wrocławiu!

Z wielką przyjemnością, chcielibyśmy zaprosić was na koncert zespołu Sir Fink Funk, który odbędzie podczas konwentu Aishiteru we Wrocławiu!

Przypominamy również o konkursie, którego znajdziecie na naszym Facebooku. Do wygrania zniżki na pojedyncze wejściówki na konwent!

Obrazek

Patronat nad wrocławskim Aishiteru

Mamy wielką przyjemność zaprosić was na wrocławski walentynkowy konwent anime/manga o nazwie "Aishiteru", którego patronujemy. Odbędzie się on w dniach 11-12 luty, w Gimnazjum ne. 19 im. Zbigniewa Herberta (ul. Dembowskiego 39).

Polecamy również już rezerwować bilety! Dla par zniżki ;) https://ekobilet.pl/wm-events/aishiteru-1482091687/186494-bilety-na-festiwal

Obrazek

Zapraszamy na Rudę Mithrilu

Już 28 i 29 grudnia w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Ślaskiej odbędzie się druga edycja konwentu "Ruda Mithrilu" zorganizowana przez Rudzki klub fantastyki "Ruda Mithrilu". Na którą chcielibyśmy was zaprosić.

DoubleBack powraca

Kultowy konwent organizowany przez WWFF powraca w tym roku, po czteroletniej przerwie. Na stronie facebookowej grupy We Work For Food pojawiło się zdjęcie stylizowane na stary monitor, na którym znajduje się nazwa konwentu, oraz data imprezy, planowana na 11-13 sierpnia 2017.

 • Konwenty
 • Die?? Darmowego Komiksu
 • Let's play Cz??stochowa
 • Cytadela
 • Fantasmazuria 2017
 • Tolk-Folk
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2017, 23:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka