• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Tolk-Folk 2017: Pojedynek na Pieśni już niebawem!

Stowarzyszenie Tolkienowskie „WIEŻA” zaprasza na XIX edycję Tolk-Folku – organizowanego w Bielawie plenerowego konwentu o tematyce tolkienowskiej, który odbędzie się w dniach 17-23 lipca 2017 roku pod tytułem „Pojedynek na Pieśni”.

Nocny Maraton Serialowy z Comic Con Warsaw!

UWAGA! Warsaw Comic Con rusza już 19 MAJA! Nie, to nie jest żart!

Pyrkon 2017 - Cosplay Music Video!

Kolejna CMVka od grupy Shrimps! Tym razem z tegorocznego Pyrkonu! Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=UMmht3JK5xc&feature=youtu.be

Zakon Czarnych Mnichów na Pyrkonie – relacja ze spotkania z wydawnictwem Black Monk.

Od tegorocznego Pyrkonu mija właśnie tydzień. Wrażenia z konwentu przywieźliśmy różne – niestety nie tylko pozytywne. Pogoda w Poznaniu nie rozpieszczała, ceny biletów sprawiły, że część znajomych zrezygnowała z przyjazdu, a i ciekawych cosplayów było jakoś mniej niż w poprzednich latach. Jak zwykle nie zawiodła nas kraina wystawców, gdzie każdemu udało się znaleźć coś dla siebie (oszczędzanie zdecydowanie nie jest naszą mocną stroną). Zostaliśmy również zaproszenie na spotkanie ze sponsorem games roomu – wydawnictwem Black Monk.

Pyrkon już w ten weekend!

Tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największego Festiwalu Fantastyki w Polsce. Już w ten piątek (28 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny pojawi się barwny tłum uczestników spragnionych dobrej zabawy, którzy przez trzy dni, aż do niedzieli 30 kwietnia, będą mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na XVII edycję Pyrkonu.

Warsaw ComicCon już niebawem!

Już 1 czerwca odbędzie się Warsaw ComicCon – pierwszy tego typu festiwal w Polsce, znany na całym świecie. Po San Diego, Paryżu, Londynie czy Berlinie przyszedł czas na Warszawę!

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW FABRYCZNEJ ZONY

Festiwal Fantastyki CYTADELA i Fabryka Słów zapraszają na pierwszy w historii Ogólnopolski Zlot Fabrycznej Zony organizowany podczas Festiwalu Fantastyki CYTADELA 2017.

Pyrkon już w tym miesiącu!

Już za niecałe trzy tygodnie Poznań po raz kolejny stanie się stolicą polskiej fantastyki. Tegoroczna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon rozpocznie się w piątek 28 kwietnia i potrwa aż do niedzieli 30 kwietnia, tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Program Pyrkonu już na dostępny!

Pod koniec marca czuć w powietrzu nie tylko wiosnę, ale także emocje związane ze zbliżającym się Festiwalem Fantastyki Pyrkon. 3 dni festiwalu będą od rana do wieczora wypełnione atrakcyjnym programem, który organizatorzy właśnie udostępnili na stronie. Dla wygody uczestników udostępniona będzie również PyrApka – pozwalająca nie tylko przeglądać program, ale także ułożyć własną tabelę z interesującymi uczestnika atrakcjami.

Patronat nad Mochikonem!

Organizatorzy Tsuru Japan Festival nie zostawiają nas tylko z jednym konwentem. W tym roku będziemy mogli zobaczyć się z nimi dwa razy!

Pyrkon - Poznańskie Święto Fantastyki coraz bliżej!

Jak co roku Pyrkon odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla wygody uczestników już teraz na stronie internetowej zostały umieszczone mapki, które pomogą w poruszaniu się po terenie Festiwalu. Zaznaczona jest na nich lokalizacja dostępnych na imprezie atrakcji, wejść oraz punktów, które mogą okazać się przydatne dla uczestników.

IEM naszymi oczami!

Dzisiaj mamy wam zaszczyt zaprezentować krótkie video z tegorocznej imprezy Intel Extreme Masters! Miłego seansu!

Aishiteru - Cosplay Music Video

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z cyklu COSPLAY MUSIC VIDEO!

https://youtu.be/Nu3X1NWDQQk

Aishiteru - Konkurs Cosplay

Zapraszamy do obejrzenia konkursu cosplay z konwentu Aishiteru!
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... tpFsjZNSTO

Twierdza i Cytadela powracają do łask!

Dawno, dawno temu pojawiły się na świecie dwie siostry Twierdza i Cytadela. Los rzucił je w różne strony świata. Jedna zamieszkała w krainie wielkich jezior, druga zaś osiedliła się tuż obok stolicy. Jednak kiedy minął ich okres świetności, ludzie o nich zapomnieli. Z dnia na dzień zaczęły blednąć, rozpadać się na części i odpływać w niepamięć...

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Festiwal Fantastyki Cytadela
  • Nejiro 9
  • Zakonki 2018
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2018, 04:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka