• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Puchar Mistrza Mistrzów na Cyber Falkonie 2010!

Z przyjemnością informujemy, że na nadchodzącym Cyber Falkonie 2010 będzie można wziąć udział w Pucharze Mistrza Mistrzów – XI edycji najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu na najlepszego Mistrza Gry.

Lista gier na Chrzanowskich Dniach Fantastyki

Na stronie Chrzanowskich Dni Fantastyki opublikowano listę gier, w które będzie można zagrać w konwentowym Games Roomie. Na razie zaprezentowano tytuły, które wypożyczył sklep Rebel.pl Niedługo lista zostanie powiększona o gry ze sklepu Dragonus.pl.

Nawikon tuż tuż

Tajny konwent Nawikon 2010 już zwarty i gotowy! Wszystko jak w zegarku: cały program dopięty na ostatni guzik, a ramówka dostępna już na stronie konwentowej http://www.nawigator.rzeszow.pl/nawikon.

Lista gości w Chrzanowie

Organizatorzy Drugich Chrzanowskich Dni Fantastyki opublikowali listę gości imprezy oraz przedstawili zdjęcia głównego budynku konwentowego.

Konwentowy weekend w Wrocławiu

Inne Sfery trwają w najlepsze. Do Wrocławia zjeżdżają fani fantastyki pragnący dobrej zabawy. Jeśli jednak ktoś jeszcze ma szansę się wybrać, a wciąż się waha, być może przekonają go atrakcje przygotowane przez organizatorów. Więcej w rozwinięciu wiadomości

Chrzanowskie Dni Fantastyki

Organizatorzy Drugich Chrzanowskich Dni Fantastyki opublikowali listę filmów, które będzie można obejrzeć na konwencie. Impreza zaczyna się 15 października, a kończy 17 października 2010.

Gala nagrody literackiej Nautilus na Cyber Falkonie 2010

Konwent Falkon będzie po raz pierwszy gościł uroczystą galę nagrody literackiej Nautilus. Odbędzie się ona 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Plakat Falkonu

Prezentujemy Wam oficjalny plakat Cyber Falkonu 2010. Mamy nadzieję, że Wam się podoba. Pamiętajcie, Cyber Falkon loguje się w Lublinie już w listopadzie, od 11 do 14. Nie możecie tego przegapić. Wszystko o konwencie znajdziecie na stronie: http://www.falkon.konwent.pl

Jeden dzień do Innych Sfer

Już jutro Inne Sfery. Oto kolejne szczegóły programu konwentu i kolejne atrakcje, na które warto zwrócić uwagę wybierając się na tę imprezę. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Inne Sfery już w piątek!

W najbliższy weekend we Wrocławiu zacznie się konwent "Inne Sfery". Warto więc się zapoznać się z programem i atrakcjami, jakie przygotowali organizatorzy. Znajdują się w nim nie tylko zwykłe prelekcje, LARPy i konkursy, ale także koncerty, przedstawienia i pokazy. Ponadto, część materiałów z wystąpień prelegentów będzie dostępna również po festiwalu.

LARP Fortuna Fabrykanta: Rola życia w Łodzi

Już 25 września, w Łodzi odbędzie się LARP zatytułowany Fortuna Fabrykanta: Rola życia. Gra odbędzie się w klimatach Wiktoriańskich. Więcej informacji w rozszerzeniu wieści.

Cyber Falkon 2010 – przedpłaty i rezerwacje ruszyły!

Uruchomiono możliwość dokonywania rezerwacji na nadchodzący Cyber Falkon 2010. Aby tego dokonać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go nam oraz opłacić akredytację na konto podane w rozwinięciu wiadomości. Konwent odbędzie się w dniach 11 – 14 listopada w Lublinie.

Weekend z ZSzeFem

Już dziś zaczyna się zamojski konwent ZSzeF. Prelegenci dopieszczają swoje punkty programu, obsługa kończy szkolenia, organizatorzy latają tu i tam, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a koordynator... przynosi złe wieści. Niestety, Jacek Komuda musiał zrezygnować z udziału w naszym konwencie. Jego klacz urodziła mu źrebaka i musi się nią opiekować. "Można by powiedzieć, że to historia jak z moich książek" - rzecze sam Komuda.

Godzinowy program ZSzeFu 2010!

Rozpiska godzinowa z punktami programu na konwencie już jest dostępna! Można ją znaleźć pod adresem: http://paradoks.net.pl/zamojskikonwent/program.xls

Inne Sfery już za 2 tygodnie!

Program festiwalu już właściwie domknięty. Na stronie konwentu znajdziecie wiele informacji, w tym rozkład panelu wydawnictwa Portal oraz blok organizowany przez Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen. Wśród ponad 150 godzin programu znajdzie się kilka prawdziwych pereł.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2019, 03:04 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka