• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Konkurs plastyczny!

Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM. Możecie w nim wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Cyber Falkon 2010, książki, czasopisma, jak również obecność swoich prac na stronie internetowej konwentu oraz w materiałach konwentowych Cyber Falkonu 2010. Na najlepszych czekają więc nagrody oraz nieśmiertelna sława!

Cyberpunkowy konkurs literacki - upływa termin nadsyłania prac!

Przypominamy, że tylko do 15 września można nadsyłać teksty na Cyberpunkowy Konkurs Literacki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres: badowski.krzysztof@gmail.com opowiadanie o tematyce kryjącej się pod pojęciem CYBERPUNK, nawiązującym do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Temat konkursu można potraktować zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.

Relacja z Grojkonu 2010

Niedawno zakończył się Tricon organizowany przez trzy fandomy: polski, czeski i słowacki. Do tego konwentu jeszcze na Bestiariuszu wrócimy, ale póki co chcielibyśmy przypomnieć inną imprezę. Pod tym linkiem znajdziecie relację z tegorocznego Grojkonu, spisaną przez Piotra "Diabła" Skoroka. Zapraszamy!

„Horyzonty Wyobraźni” na Cyber Falkonie 2010

Miło nam poinformować, że podczas Cyber Falkonu 2010 będzie miała miejsce uroczysta gala konkursu literackiego „Horyzonty Wyobraźni. Odbędzie się ona o godzinie 16 w sobotę, 13 listopada, oczywiście w Lublinie.

Nie musisz jechać do Essen!

Już za dwa i pół miesiąca odbędzie się w Gdyni druga edycja GRAMY – imprezy, która w zeszłym roku zebrała bardzo dobre recenzje i odwiedziło ją prawie 1000 miłośników planszówek. Miejsce to samo co ostatnio (kompleks konferencyjny Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego), organizatorzy ci sami (Centrum Nauki Experyment, Stowarzyszenie FunReal, krewni i znajomi królika – Żółte Koszulki). Jeszcze więcej gier, jeszcze więcej punktów programu, jeszcze więcej miejsca.

ZSzeF już niedługo!

Do ZSzeFu jeszcze tylko trzy tygodnie. W programie mnóstwo atrakcji, żebyście mogli wybrać coś właśnie dla siebie. Począwszy od pięknych zamościanek, które będziecie mogli podziwiać podczas pokazu tańca brzucha, a kończąc ma wszelkiego rodzaju konkursach. Znajdziecie również nocne seanse filmowe, przedstawienie teatralne, konkurs na najlepszy cosplay, konwentowy salon tatuażu, wycieczki po Zamościu, LARPy, pokazy bractwa rycerskiego oraz fireshow.

Zdjęcia z Toporiady 2010

Tutaj możecie zobaczyć fotki przesłane organizatorom przez uczestników oraz oficjalnego fotografa Topo, Dariusza "Ketotifena" Ludwickiego. Zdjęcia są rozmaite: malownicze, szalone, kompromitujące. Najlepiej zresztą zobaczcie sami!

Powergraph na Triconie

Już dziś w Cieszynie rozpoczyna się Tricon 2010, czyli najważniejszy Europejski Konwent Miłośników Fantastyki, który potrwa do niedzieli (29 VIII). Podczas konwentu, organizowanego co roku w innym kraju, wśród licznych atrakcji i spotkań, odbywających się w Kampusie Uniwersytetu Śląskiego, będzie się można spotkać także z autorami Powergraphu.

Filmowa reklama Bachanaliów

Organizatorzy będącego pod naszym patronatem konwentu Bachanalia Fantastyczne 2010 zamieścili na stronie youtube filmik promujący tę imprezę. Możecie zobaczyć go pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=FzkX8DFkVRs

Konkurs „Złote Topory” rozstrzygnięty!!!

Piątą edycję konkursu „Złote Topory” wygrali: w kategorii Mistrz Gry - Wojciech Rzadek, w kategorii najlepszy gracz - Andrzej „Igua” Morkisz i w kategorii najlepszy początkujący gracz Sonia „Sonic” Żaczkiewicz.

Zaproszenie na post-avangardowe ognisko

Na stronie Konwentu AVANGARDA znaleźć można podsumowanie 6 edycji wraz z podziękowaniami, statystykami, linkami do relacji i galerii, oraz zaproszeniem na zaplanowane na sobotę 21 sierpnia post-avangardowe ognisko.

Gala nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego na Cyber Falkonie 2010

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci Falkon będzie gościł uroczystą galę nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Odbędzie się ona 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Wrażenia z Toporiady!

Organizatorzy Toporiady piszą: "Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólną zabawę!!! To przede wszystkim Wy tworzycie ten konwent. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami na forum, a także przesyłania filmików i zdjęć." Nasz serwis dołącza się do tej odezwy.

Cyber Falkon 2010: Cyber Forum uruchomione!

Do Falkonu już niespełna 3 miesiące. Czas więc najwyższy, by wziąć się za konkrety! W tym celu organizatorzy uruchomili Cyber Forum, na którym będziecie mogli dyskutować na temat zbliżającego się konwentu. Mamy nadzieję, że napiszecie, co chcecie zobaczyć na Cyber Falkonie, z kim się spotkać, w jakich atrakcjach wziąć udział. A organizatorzy postarają się spełnić Wasze oczekiwania!

Nowe atrakcje na ZSzeFie 2010

…Bitwa już niedługo… Zafascynowani plotkami o wielkim wydarzeniu, do Zamościa udadzą się Jacek Komuda i Stefan Darda – pisarze fantastyki, którzy na własne oczy chcą zobaczyć zastępy mitycznych stworzeń gotowych do ostatecznej konfrontacji. Nie może zabraknąć i Ciebie!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 21:57 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka