• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Cosplay na ZSzeFie!

Kochani, mroczni bracia wciągnięci, bez pamięci, przez odmęty ludzkiej wyobraźni zwanej fantastyką; i Wy – szaleni, wielkoocy miłośnicy mangi i anime! W tym roku ZSZeF ma dla Was coś specjalnego. Podczas konwentu odbędzie się konkurs COSPLAY’owy z nagrodami dla najlepszych.

Pierwsze atrakcje na ZSzeFie

Na stronie Zamojskich Spotkań z Fantastyką pojawiły się pierwsze konwentowe atrakcje. Na pierwszy rzut oka widać, że nikt w Zamościu nie będzie się nudził. Przez czas trwania konwentu, pośród różnorakich prelekcji i pokazów będzie dostępne studio tatuażu. Wszyscy chętni dostaną możliwość wygrawerowania sobie czegoś na ciele, czy to na stałe, czy na kilka dni.

Ostateczny program i opłata za wstęp na Toporiadę

Pod tym adresem http://topory.org/program,58 znajdziecie ostateczną wersję programu Toporiady 2010. Są tu cztery równoległe ścieżki programowe: prelekcje, konkursy, punkty obozowe-pokazy i inne. Jak się jednak przekonacie, organizatorzy nie potraktowali tych podziałów zbyt sztywno. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Konkurs Literacki

Toporiada jest dla Ciebie szczególnym przeżyciem? Masz z nią związanych wiele ciekawych przygód? Opisz to! Wykaż się! Tak wiele wspaniałych chwil na pewno znajdzie ujście w literaturze! Nie krępuj się. Tematów zabraknąć nie powinno. Pamiętaj: „Toporiada jest królową konwentów”, więc uczcijmy jej wyjątkowość na piśmie.

Konkurs na opowiadanie

Jeśli lubicie pisać opowiadania, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Wasz tekst może trafić na łamy informatora Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie konwentu.

Już dziś zaczynamy wyrabiać normę na Avangardzie!

Tak, to już dziś! Do warszawskiego Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 przybywają fani fantastyki z całej Polski, by dać odpór imperialistycznym zapędom wywrotowców. Przez cztery najbliższe dni będziemy mogli wziąć udział w licznych atrakcjach składających się na 800 godzin dobrej zabawy.

Największy LARP Dziko-Polowy w historii!!!

Na Toporiadzie 2010 kto żyw (a choćby i półżyw!) niechaj się szykuje na Największego Sarmackiego LARP-a w Dziejach Świata. Przyjmie on bez trudu 200 czy 300 dusz, będąc tak zmyślnie uszykowanym, iżby wszyscy łatwo w nim się odnaleźli.

Przedpłaty na Kreskon 2010

Organizatorzy Kreskonu 2010 wprowadzili w tym roku możliwość przedpłaty akredytacyjnej. Jest to dość dobre udogodnienie, tym bardziej, że każdy kto się zdecyduje na taką opcję ma szanse wygrać cenne nagrody niespodzianki! Szczegóły na stronie internetowej konwentu: http://kreskon.konwent.pl

Zapraszamy na Toporiadę i obejmujemy nad nią patronat!

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki ma zaszczyt zaprosić na kolejną, szóstą już, edycję “Toporiady”. Otwórz swój notatnik i zarezerwuj termin 12 - 14 sierpnia na niecodzienne spotkanie z fantastyką!

Program Avangardy

Na stronie Avangardy 6 (http://ava.waw.pl) pojawiła się tabela z programem konwentu. Oprócz rozpiski godzinowej w pliku (http://ava.waw.pl/images/banners/avanga ... wodnik.pdf) znajduje się krótki przewodnik po konwencie, wraz z informacjami o akredytacji, zakwaterowaniu i wyżywieniu oraz regulamin uczestnictwa w wydarzeniu.

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską

Wydawnictwo Zysk i S-ka oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zapraszają na spotkanie z Elżbietą Cherezińską, w ramach V Festiwalu "Między Słowami". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lipca, o godz.18 w Regionalnym Centrum Kultury, ul. Solna 1.

Avangarda pokazuje atrakcje i koszulki

7 gości, 400 punktów programu, 800 godzin niezapomnianych wrażeń. Od jakiegoś czasu na stronie konwentu Avangarda można już zapoznać się ze spisem i opisami wszystkich przygotowanych atrakcji, a także dowiedzieć się co nieco o oficjalnych wzorach koszulek.

Program i start Dni Jakuba Wędrowycza

W imieniu organizatorów zapraszamy na piątą edycję Dni Jakuba Wędrowycza. Przypominamy, że konwent zaczyna się już jutro! W rozwinięciu wiadomości znajdziecie rozpiskę z programem i link do opisu punktów programu.

Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend!

Piąta edycja Dni Jakuba Wędrowycza rozpocznie się w najbliższy piątek, 16 lipca. Na stronie konwentu pojawiły się już pierwsze punkty programu.

Konkurs Chez PRL: Walka o Luz za Żelazną kurtyną

Wydawnictwo LocWorks (http://www.chezgeek.pl) i sklep Luzodajnia.pl (http://www.luzodajnia.pl) zapraszają wszystkich miłośników wesołych karcianek do wzięcia udziału w konkursie na projekt najbardziej wyluzowanej karty do gry Chez Geek. Tematem konkursu jest oczywiście walka o Luz, ale osadzona w realiach życia za Żelazną kurtyną w okresie 1945-1989.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 lis 2017, 11:55 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka