• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Już dziś zaczynamy wyrabiać normę na Avangardzie!

Tak, to już dziś! Do warszawskiego Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 przybywają fani fantastyki z całej Polski, by dać odpór imperialistycznym zapędom wywrotowców. Przez cztery najbliższe dni będziemy mogli wziąć udział w licznych atrakcjach składających się na 800 godzin dobrej zabawy.

Największy LARP Dziko-Polowy w historii!!!

Na Toporiadzie 2010 kto żyw (a choćby i półżyw!) niechaj się szykuje na Największego Sarmackiego LARP-a w Dziejach Świata. Przyjmie on bez trudu 200 czy 300 dusz, będąc tak zmyślnie uszykowanym, iżby wszyscy łatwo w nim się odnaleźli.

Przedpłaty na Kreskon 2010

Organizatorzy Kreskonu 2010 wprowadzili w tym roku możliwość przedpłaty akredytacyjnej. Jest to dość dobre udogodnienie, tym bardziej, że każdy kto się zdecyduje na taką opcję ma szanse wygrać cenne nagrody niespodzianki! Szczegóły na stronie internetowej konwentu: http://kreskon.konwent.pl

Zapraszamy na Toporiadę i obejmujemy nad nią patronat!

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki ma zaszczyt zaprosić na kolejną, szóstą już, edycję “Toporiady”. Otwórz swój notatnik i zarezerwuj termin 12 - 14 sierpnia na niecodzienne spotkanie z fantastyką!

Program Avangardy

Na stronie Avangardy 6 (http://ava.waw.pl) pojawiła się tabela z programem konwentu. Oprócz rozpiski godzinowej w pliku (http://ava.waw.pl/images/banners/avanga ... wodnik.pdf) znajduje się krótki przewodnik po konwencie, wraz z informacjami o akredytacji, zakwaterowaniu i wyżywieniu oraz regulamin uczestnictwa w wydarzeniu.

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską

Wydawnictwo Zysk i S-ka oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zapraszają na spotkanie z Elżbietą Cherezińską, w ramach V Festiwalu "Między Słowami". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lipca, o godz.18 w Regionalnym Centrum Kultury, ul. Solna 1.

Avangarda pokazuje atrakcje i koszulki

7 gości, 400 punktów programu, 800 godzin niezapomnianych wrażeń. Od jakiegoś czasu na stronie konwentu Avangarda można już zapoznać się ze spisem i opisami wszystkich przygotowanych atrakcji, a także dowiedzieć się co nieco o oficjalnych wzorach koszulek.

Program i start Dni Jakuba Wędrowycza

W imieniu organizatorów zapraszamy na piątą edycję Dni Jakuba Wędrowycza. Przypominamy, że konwent zaczyna się już jutro! W rozwinięciu wiadomości znajdziecie rozpiskę z programem i link do opisu punktów programu.

Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend!

Piąta edycja Dni Jakuba Wędrowycza rozpocznie się w najbliższy piątek, 16 lipca. Na stronie konwentu pojawiły się już pierwsze punkty programu.

Konkurs Chez PRL: Walka o Luz za Żelazną kurtyną

Wydawnictwo LocWorks (http://www.chezgeek.pl) i sklep Luzodajnia.pl (http://www.luzodajnia.pl) zapraszają wszystkich miłośników wesołych karcianek do wzięcia udziału w konkursie na projekt najbardziej wyluzowanej karty do gry Chez Geek. Tematem konkursu jest oczywiście walka o Luz, ale osadzona w realiach życia za Żelazną kurtyną w okresie 1945-1989.

ZSzeF pod patronatem Bestiariusza

Konwent ZSzeF został objęty patronatem medialnym Bestiariusza. Impreza odbędzie się w Zamościu w terminie 17-19 września 2010 roku. W imieniu organizatorów - zapraszamy! W rozwinięciu wiadomości możecie przeczytać notkę od organizatorów.

Cyberpunkowy konkurs literacki

Zapraszamy do wzięcia udziału w CYBERPUNKOWYM KONKURSIE LITERACKIM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowano wejściówki na Falkon 2010, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2010, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

Japan Expo Awards

Znani są już zwycięzcy tegorocznej nagrody Japan Expo Awards na najlepsze produkcje azjatyckie, przyznawanej w kategoriach: Manga, Anime, Azjatyckie Filmy, Gry Wideo i J-Music.

"Zwierzęta zodiaku japońskiego" - spotkanie

Muzeum Azji i Pacyfiku oraz wyd. Hanami serdecznie zapraszają na spotkanie "Zwierzęta zodiaku japońskiego", które odbędzie się 13 lipca 2010 w Galerii Azjatyckiej (ul. Freta 5) w Warszawie. Wstęp wolny.

Avangarda 6 prezentuje swoich gości.

Na stronie konwentu Avangarda 6 pojawił się dział prezentujący 45 gości tegorocznej edycji. Pośród nich m.in. aktorzy Alan Ruscoe znany jako Mistrz Jedi Plo Koon z pierwszego epizodu Gwiezdnych wojen i Zofia Czerwińska - Balcerkowa z kultowego serialu "Alternatywy 4".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka