• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Program i start Dni Jakuba Wędrowycza

W imieniu organizatorów zapraszamy na piątą edycję Dni Jakuba Wędrowycza. Przypominamy, że konwent zaczyna się już jutro! W rozwinięciu wiadomości znajdziecie rozpiskę z programem i link do opisu punktów programu.

Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend!

Piąta edycja Dni Jakuba Wędrowycza rozpocznie się w najbliższy piątek, 16 lipca. Na stronie konwentu pojawiły się już pierwsze punkty programu.

Konkurs Chez PRL: Walka o Luz za Żelazną kurtyną

Wydawnictwo LocWorks (http://www.chezgeek.pl) i sklep Luzodajnia.pl (http://www.luzodajnia.pl) zapraszają wszystkich miłośników wesołych karcianek do wzięcia udziału w konkursie na projekt najbardziej wyluzowanej karty do gry Chez Geek. Tematem konkursu jest oczywiście walka o Luz, ale osadzona w realiach życia za Żelazną kurtyną w okresie 1945-1989.

ZSzeF pod patronatem Bestiariusza

Konwent ZSzeF został objęty patronatem medialnym Bestiariusza. Impreza odbędzie się w Zamościu w terminie 17-19 września 2010 roku. W imieniu organizatorów - zapraszamy! W rozwinięciu wiadomości możecie przeczytać notkę od organizatorów.

Cyberpunkowy konkurs literacki

Zapraszamy do wzięcia udziału w CYBERPUNKOWYM KONKURSIE LITERACKIM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowano wejściówki na Falkon 2010, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2010, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

Japan Expo Awards

Znani są już zwycięzcy tegorocznej nagrody Japan Expo Awards na najlepsze produkcje azjatyckie, przyznawanej w kategoriach: Manga, Anime, Azjatyckie Filmy, Gry Wideo i J-Music.

"Zwierzęta zodiaku japońskiego" - spotkanie

Muzeum Azji i Pacyfiku oraz wyd. Hanami serdecznie zapraszają na spotkanie "Zwierzęta zodiaku japońskiego", które odbędzie się 13 lipca 2010 w Galerii Azjatyckiej (ul. Freta 5) w Warszawie. Wstęp wolny.

Avangarda 6 prezentuje swoich gości.

Na stronie konwentu Avangarda 6 pojawił się dział prezentujący 45 gości tegorocznej edycji. Pośród nich m.in. aktorzy Alan Ruscoe znany jako Mistrz Jedi Plo Koon z pierwszego epizodu Gwiezdnych wojen i Zofia Czerwińska - Balcerkowa z kultowego serialu "Alternatywy 4".

Podręcznik alchemika i plan konwentu FORT

Na stronie konwentu FORT pojawiła się rozpiska z programem imprezy. Wszystkich wybierających się na ten event powinna zainteresować również informacja o tym, że w dziale Mechanika pojawił się do ściągnięcia Podręcznik alchemika. Przypominamy, że objęty patronatem Bestiariusza konwent FORT, startuje już 8 lipca, czyli w najbliższy czwartek, i potrwa do 12 lipca.

Koncerty na Dniach Jakuba Wędrowycza

Tegoroczne Dni Jakuba Wędrowycza zostaną wzbogacone o dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich będą niewątpliwie należeć sobotnie koncerty. Jednocześnie z przykrością informujemy, że z przyczyn osobistych Andrzej Pilipiuk nie pojawi się na konwencie. Potwierdzamy również, że gośćmi konwentu będą Jakub Ćwiek i Stefan Darda.

Kryształy Czasu wracają na Avangardzie

System, dziś właściwie już zapomniany, powraca na konwencie, którego formuła na różne sposoby odnosić się będzie do przeszłości. Kryształy Czasu to pierwszy (choć nie pierwszy w ogóle) w pełni polski system RPG, który na długo zagościł w świadomości graczy i to zanim w rodzimym języku ukazały się takie fabularne legendy jak Warhammer, FRP czy AD&D.

Projekt Kreskon nabiera rozpędu!

Prace nad konwentem w Tomaszowie Lubelskim trwają. Organizatorzy rozstrzygnęli konkurs na plakat Kreskonu. Ponadto do grona sponsorów dołączyli kolejni sponsorzy. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...

Konkurs na plakat Falkonu 2010 przedłużony!

Odpowiadając na liczne prośby, organizatorzy postanowili przedłużyć termin nadsyłania prac w konkursie na oficjalny plakat Falkonu 2010. Nowy termin upływa 10 lipca. Przypominamy, że regulamin konkursu znajduje się na stronie konwentu: www.falkon.konwent.pl

Patronujemy Fornostowi!

Nasz serwis objął patronat nad organizowanym już po raz trzeci, konwentem Fornost. Tegoroczna edycja nosi nazwę "Nowe pokolenie" (główna gra konwentu) i odbędzie się w dniach 9-18 lipca w Żegiestowie Zdroju w Dolinie Popradu. Na Fornoście będzie można wziąć udział w licznych LARPach stanowiących podstawę konwentu oraz w grach terenowych, konkursach i turniejach, sesjach RPG, warsztatach, festiwalu pieśni i innych atrakcjach.

Kreskon pod patronatem Bestiariusza

Konwent Kreskon został objęty patronatem naszego serwisu. Będzie to piąta edycja imprezy organizowanej w Tomaszowie Lubelskim. Odbędzie się ona w dniach 6-8 sierpnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego przy ulicy Wyspiańskiego 8. W imieniu organizatorów zapraszamy i przypominamy, iż wciąż można zgłaszać punkty programu.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Festiwal Fantastyki Cytadela
  • Nejiro 9
  • Zakonki 2018
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2018, 04:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka