• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Konwent FORT już za miesiąc

Do konwentu został już tylko miesiąc! Ruszyło ostatnie odliczanie i końcowe przygotowania. Na stroniepojawiła się już uaktualniona wersja mechaniki. Informujemy też, że nadal pozostało kilka premiowanych postaci do obsadzenia, od których zależeć będzie w dużej mierze tegoroczny rozwój wydarzeń. W imieniu organizatorów zachęcamy do nadsyłania historii postaci.

Stefan Darda gościem Dni Jakuba Wędrowycza

Na Dniach Jakuba Wędrowycza pojawi się Stefan Darda – autor literatury grozy. Stał się sławny publikując w 2008 roku, nominowaną do nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz nagrody Sfinks, powieść "Dom na wyrębach".

Program konwentu Dragon 2010!

Już za 3 dni rozpocznie się lubelski Dragon. Zachęcamy więc do tego by zapoznać się z bogatym i interesującym programem imprezy. Możecie go znaleźć pod tym linkiem: http://www.paradoks.net.pl/dragon/2010/ ... ROGRAM.pdf
. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie konwentu: http://dragon.konwent.pl

Dragon zbliża się wielkimi krokami!

W najbliższy weekend odbędzie się w Lublinie szósta już edycja Konwentu Gier Dragon. Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, przy ul. Szkolnej 6 zostanie opanowane przez maniaków wszelkiego rodzaju gier. Jeśli gracie w RPG, gry planszowe, karciane, bitewne czy komputerowe to musicie tam być.

Dobre wieści o Grojkonie!

Grojkon już w piątek, a tych którzy nie mogą się go doczekać, zapraszamy do ściągania aktualnego programu oraz informatora konwentowego, w którym znajdziecie m.in. mapki i opisy punktów programu. Informujemy również, że pula nagród na Grojkonie znacznie przekroczyła 20 tys. złotych, więc szykujcie plecaki na fanty!

Falkon 2010 pod patronatem Bestiariusza

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała oficjalna strona lubelskiego konwentu Falkon. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 11-14 listopada. XI odsłona konwentu będzie więc, po raz pierwszy w jego historii, trwała aż cztery dni. Tym razem tworzony on będzie w konwencji "Cyber", czyli nawiązującej do ducha cyberpunku. Konwent został objęty patronatem Bestiariusza.

Ostateczny program Grojkonu już jest!

W końcu jest! Możecie go pobrać klikając TUTAJ. Na Grojkonie odbędzie się ponad 200 godzin różnego rodzaju atrakcji odbywających się w 12-stu osobnych pomieszczeniach! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i zobaczymy się w piątek!

Bestiariusz obejmuje patronat nad konwentem Fort

W dniach 8-12 lipca odbędzie się piąta edycja najstarszego w Polsce, 100% warhammerowego konwentu FORT. Zapraszamy wszystkich maniaków LARP-ów do tzw. Szwajcarii Czyżowickiej w Czyżowicach koło Wodzisławia Śląskiego. Głównym punktem programu jest 4-dniowa terenowa Gra Główna, osadzona w realiach Warhammera. Ponadto planowane są także inne atrakcje.

I Warszawskie Targi Książki

Redakcja Bestiariusza serdecznie zaprasza na I Warszawskie Targi Książki. Będą one miały miejsce już w ten piątek (14 maja) i potrwają do niedzieli (16 maja). Tagi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Stoisko A 48. Poniżej prezentujemy pełen program targów:

Nowe wieści z Królestwa Grójkonu!

Program konwentu pojawi się lada dzień, a dziś prezentujemy grojkonową koszulkę, którą już teraz możesz zamówić i być pewnym, że będzie dla Ciebie rozmiar. Możesz to zrobić w tym temacie na naszym forum. Dla osób z Katowic i okolic jest dodatkowa możliwość otrzymania koszulki w ten piątek w Klubokawiarni "Przedświt" (blisko Dworca) na imprezie "Śląskokon". Zapraszamy!

Puckon coraz bliżej!

W dniach 7-9 maja już po raz szósty odbędzie się na Pomorzu konwent terenowych gier fabularnych Puckon. Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników gier terenowych i LARPów; nie wymaga znajomości żadnej konwencji lub miesięcy wcześniejszego przygotowania.

Grojkonowe Złote Kości rosną w siłę!

Złote Kości - Pojedynek Mistrzów, rośnie w siłę. Każdego dnia napływają zgłoszenia nowych uczestników, bo jest o co walczyć!

Pół miliona dolarów dla Comic Con

Władze San Diego (Kalifornia) zaoferowały organizatorom konwentu Comic Con 500.000$ w zamian za pozostawienie imprezy w mieście. Pieniądze mają pochodzić z podatków, płaconych przez hotele i być wypłacane przez najbliższe 5 lat w transzach po 100.000$ rocznie.

Fantastyczny Grajdół

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku w Nidzicy po raz trzeci zostanie zorganizowany FESTIWALOWY GRAJDÓŁ, czyli oddzielny blok dla miłośników gier planszowych. Atrakcja odbędzie się pod samym zamkiem w Liceum im. Staszica w Nidzicy. GRAJDÓŁ ma oddzielną recepcję oraz sypialnię (w jednej z dwóch szkolnych sal gimnastycznych). Uczestnicy chcący nocować na terenie GRAJDOŁU powinni posiadać śpiwór, karimatę oraz środki higieny osobistej. Wyżywienie i napoje w zakresie własnym.

StarForce 2009 zwycięzcą w Konkursie Złote Formaty 2010

Kapituła IV edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów Złote Formaty 2010 ogłosiła nominacje:

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 lis 2017, 11:53 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka