• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Podręcznik alchemika i plan konwentu FORT

Na stronie konwentu FORT pojawiła się rozpiska z programem imprezy. Wszystkich wybierających się na ten event powinna zainteresować również informacja o tym, że w dziale Mechanika pojawił się do ściągnięcia Podręcznik alchemika. Przypominamy, że objęty patronatem Bestiariusza konwent FORT, startuje już 8 lipca, czyli w najbliższy czwartek, i potrwa do 12 lipca.

Koncerty na Dniach Jakuba Wędrowycza

Tegoroczne Dni Jakuba Wędrowycza zostaną wzbogacone o dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich będą niewątpliwie należeć sobotnie koncerty. Jednocześnie z przykrością informujemy, że z przyczyn osobistych Andrzej Pilipiuk nie pojawi się na konwencie. Potwierdzamy również, że gośćmi konwentu będą Jakub Ćwiek i Stefan Darda.

Kryształy Czasu wracają na Avangardzie

System, dziś właściwie już zapomniany, powraca na konwencie, którego formuła na różne sposoby odnosić się będzie do przeszłości. Kryształy Czasu to pierwszy (choć nie pierwszy w ogóle) w pełni polski system RPG, który na długo zagościł w świadomości graczy i to zanim w rodzimym języku ukazały się takie fabularne legendy jak Warhammer, FRP czy AD&D.

Projekt Kreskon nabiera rozpędu!

Prace nad konwentem w Tomaszowie Lubelskim trwają. Organizatorzy rozstrzygnęli konkurs na plakat Kreskonu. Ponadto do grona sponsorów dołączyli kolejni sponsorzy. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...

Konkurs na plakat Falkonu 2010 przedłużony!

Odpowiadając na liczne prośby, organizatorzy postanowili przedłużyć termin nadsyłania prac w konkursie na oficjalny plakat Falkonu 2010. Nowy termin upływa 10 lipca. Przypominamy, że regulamin konkursu znajduje się na stronie konwentu: www.falkon.konwent.pl

Patronujemy Fornostowi!

Nasz serwis objął patronat nad organizowanym już po raz trzeci, konwentem Fornost. Tegoroczna edycja nosi nazwę "Nowe pokolenie" (główna gra konwentu) i odbędzie się w dniach 9-18 lipca w Żegiestowie Zdroju w Dolinie Popradu. Na Fornoście będzie można wziąć udział w licznych LARPach stanowiących podstawę konwentu oraz w grach terenowych, konkursach i turniejach, sesjach RPG, warsztatach, festiwalu pieśni i innych atrakcjach.

Kreskon pod patronatem Bestiariusza

Konwent Kreskon został objęty patronatem naszego serwisu. Będzie to piąta edycja imprezy organizowanej w Tomaszowie Lubelskim. Odbędzie się ona w dniach 6-8 sierpnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego przy ulicy Wyspiańskiego 8. W imieniu organizatorów zapraszamy i przypominamy, iż wciąż można zgłaszać punkty programu.

Wrocławskie Dni Fantastyki 2010 już dziś!

Przez trzy najbliższe dni fani fantastyki będą gościć we wrocławskim Centrum Kultury "Zamek" przy placu Świętojańskim. Dziś ruszają bowiem Dni Fantastyki 2010. Akredytacja na ten konwent wynosi 30 złotych za 3 dni.

Organizatorzy Kreskonu 2010 poszukują prelegentów!

Ile lat ma Kreskon, tyle będzie na nim bloków programowych! Apokalipsa, postapokalipsa i alternatywa, blok ogólny, konkursowy, Star Wars oraz manga & anime. Dla twórców przewidziana jest zniżka przy akredytacji, więc zachęcamy do zgłaszania się z propozycjami. Więcej informacji na temat akredytacji i programu znajdziecie na stronie Kreskonu: http://kreskon.konwent.pl
W imieniu organizatorów - zapraszamy.

Dni Jakuba Wędrowycza pod patronatem Bestiariusza

Do wojsławickiego konwentu pozostał już niecały miesiąc. Przypominamy, że piąta edycja imprezy odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2010 roku. Informujemy przy okazji, że serwis Bestiariusz objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Konwent FORT już za miesiąc

Do konwentu został już tylko miesiąc! Ruszyło ostatnie odliczanie i końcowe przygotowania. Na stroniepojawiła się już uaktualniona wersja mechaniki. Informujemy też, że nadal pozostało kilka premiowanych postaci do obsadzenia, od których zależeć będzie w dużej mierze tegoroczny rozwój wydarzeń. W imieniu organizatorów zachęcamy do nadsyłania historii postaci.

Stefan Darda gościem Dni Jakuba Wędrowycza

Na Dniach Jakuba Wędrowycza pojawi się Stefan Darda – autor literatury grozy. Stał się sławny publikując w 2008 roku, nominowaną do nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz nagrody Sfinks, powieść "Dom na wyrębach".

Program konwentu Dragon 2010!

Już za 3 dni rozpocznie się lubelski Dragon. Zachęcamy więc do tego by zapoznać się z bogatym i interesującym programem imprezy. Możecie go znaleźć pod tym linkiem: http://www.paradoks.net.pl/dragon/2010/ ... ROGRAM.pdf
. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie konwentu: http://dragon.konwent.pl

Dragon zbliża się wielkimi krokami!

W najbliższy weekend odbędzie się w Lublinie szósta już edycja Konwentu Gier Dragon. Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, przy ul. Szkolnej 6 zostanie opanowane przez maniaków wszelkiego rodzaju gier. Jeśli gracie w RPG, gry planszowe, karciane, bitewne czy komputerowe to musicie tam być.

Dobre wieści o Grojkonie!

Grojkon już w piątek, a tych którzy nie mogą się go doczekać, zapraszamy do ściągania aktualnego programu oraz informatora konwentowego, w którym znajdziecie m.in. mapki i opisy punktów programu. Informujemy również, że pula nagród na Grojkonie znacznie przekroczyła 20 tys. złotych, więc szykujcie plecaki na fanty!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:20 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka