• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Falkon 2010 pod patronatem Bestiariusza

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała oficjalna strona lubelskiego konwentu Falkon. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 11-14 listopada. XI odsłona konwentu będzie więc, po raz pierwszy w jego historii, trwała aż cztery dni. Tym razem tworzony on będzie w konwencji "Cyber", czyli nawiązującej do ducha cyberpunku. Konwent został objęty patronatem Bestiariusza.

Ostateczny program Grojkonu już jest!

W końcu jest! Możecie go pobrać klikając TUTAJ. Na Grojkonie odbędzie się ponad 200 godzin różnego rodzaju atrakcji odbywających się w 12-stu osobnych pomieszczeniach! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i zobaczymy się w piątek!

Bestiariusz obejmuje patronat nad konwentem Fort

W dniach 8-12 lipca odbędzie się piąta edycja najstarszego w Polsce, 100% warhammerowego konwentu FORT. Zapraszamy wszystkich maniaków LARP-ów do tzw. Szwajcarii Czyżowickiej w Czyżowicach koło Wodzisławia Śląskiego. Głównym punktem programu jest 4-dniowa terenowa Gra Główna, osadzona w realiach Warhammera. Ponadto planowane są także inne atrakcje.

I Warszawskie Targi Książki

Redakcja Bestiariusza serdecznie zaprasza na I Warszawskie Targi Książki. Będą one miały miejsce już w ten piątek (14 maja) i potrwają do niedzieli (16 maja). Tagi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Stoisko A 48. Poniżej prezentujemy pełen program targów:

Nowe wieści z Królestwa Grójkonu!

Program konwentu pojawi się lada dzień, a dziś prezentujemy grojkonową koszulkę, którą już teraz możesz zamówić i być pewnym, że będzie dla Ciebie rozmiar. Możesz to zrobić w tym temacie na naszym forum. Dla osób z Katowic i okolic jest dodatkowa możliwość otrzymania koszulki w ten piątek w Klubokawiarni "Przedświt" (blisko Dworca) na imprezie "Śląskokon". Zapraszamy!

Puckon coraz bliżej!

W dniach 7-9 maja już po raz szósty odbędzie się na Pomorzu konwent terenowych gier fabularnych Puckon. Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników gier terenowych i LARPów; nie wymaga znajomości żadnej konwencji lub miesięcy wcześniejszego przygotowania.

Grojkonowe Złote Kości rosną w siłę!

Złote Kości - Pojedynek Mistrzów, rośnie w siłę. Każdego dnia napływają zgłoszenia nowych uczestników, bo jest o co walczyć!

Pół miliona dolarów dla Comic Con

Władze San Diego (Kalifornia) zaoferowały organizatorom konwentu Comic Con 500.000$ w zamian za pozostawienie imprezy w mieście. Pieniądze mają pochodzić z podatków, płaconych przez hotele i być wypłacane przez najbliższe 5 lat w transzach po 100.000$ rocznie.

Fantastyczny Grajdół

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku w Nidzicy po raz trzeci zostanie zorganizowany FESTIWALOWY GRAJDÓŁ, czyli oddzielny blok dla miłośników gier planszowych. Atrakcja odbędzie się pod samym zamkiem w Liceum im. Staszica w Nidzicy. GRAJDÓŁ ma oddzielną recepcję oraz sypialnię (w jednej z dwóch szkolnych sal gimnastycznych). Uczestnicy chcący nocować na terenie GRAJDOŁU powinni posiadać śpiwór, karimatę oraz środki higieny osobistej. Wyżywienie i napoje w zakresie własnym.

StarForce 2009 zwycięzcą w Konkursie Złote Formaty 2010

Kapituła IV edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów Złote Formaty 2010 ogłosiła nominacje:

MtG - draft Rise of the Eldrazi 25 kwietnia

Zapraszamy 25 kwietnia (niedziela) do sklepu GameOx (Świętojańska 83/1a, 81-389 Gdynia) na drafta najnowszego dodatku do Magic the Gathering, czyli Rise of the Eldrazi. Wpisowe wynosi 40 zł.

16 Festiwal Fantastyki w Nidzicy

Trwają już szczegółowe prace nad programem 16. Festiwalu Fantastyki w Nidzicy. Tegoroczny festiwal będzie poświęcony polskiej fantastyce: autorom, rynkowi książki, działaniom promocyjnym, pozycji fantastyki polskiej wobec przekładów.

Grojkon przełożony

Organizatorzy Grojkonu poinformowali na swojej stronie, że w związku z żałobą narodową i uroczystościami pogrzebowymi, impreza została przełożona na 21-23 maja 2010. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszają.

Turniejowe zatrzęsienie na Grojkonie!

"Grojkon jest konwentem, na którym się gra", a w tym roku przygotowano bogatą ofertę dla tych, którzy grają na stołach bitewnych i karcianych.

Grojkon już wkrótce!

Teogorczna edycja Grojkonu odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki przy ulicy Józefa Lompy 11. Jest to ogólnopolski konwent i od kilku lat jest prawdziwą ucztą nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także dla pasjonatów kultury japońskiej, gier planszowych, karcianych, bitewnych i komputerowych.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka