• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

MtG - draft Rise of the Eldrazi 25 kwietnia

Zapraszamy 25 kwietnia (niedziela) do sklepu GameOx (Świętojańska 83/1a, 81-389 Gdynia) na drafta najnowszego dodatku do Magic the Gathering, czyli Rise of the Eldrazi. Wpisowe wynosi 40 zł.

16 Festiwal Fantastyki w Nidzicy

Trwają już szczegółowe prace nad programem 16. Festiwalu Fantastyki w Nidzicy. Tegoroczny festiwal będzie poświęcony polskiej fantastyce: autorom, rynkowi książki, działaniom promocyjnym, pozycji fantastyki polskiej wobec przekładów.

Grojkon przełożony

Organizatorzy Grojkonu poinformowali na swojej stronie, że w związku z żałobą narodową i uroczystościami pogrzebowymi, impreza została przełożona na 21-23 maja 2010. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszają.

Turniejowe zatrzęsienie na Grojkonie!

"Grojkon jest konwentem, na którym się gra", a w tym roku przygotowano bogatą ofertę dla tych, którzy grają na stołach bitewnych i karcianych.

Grojkon już wkrótce!

Teogorczna edycja Grojkonu odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki przy ulicy Józefa Lompy 11. Jest to ogólnopolski konwent i od kilku lat jest prawdziwą ucztą nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także dla pasjonatów kultury japońskiej, gier planszowych, karcianych, bitewnych i komputerowych.

Współpraca z Dragonem 2010

Miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym Bestiariusz objął patronatem medialnym tegoroczną edycję lubelskiego konwentu Dragon. Impreza odbędzie się w dniach od 16 do 18 kwietnia. Wszelkie informacje dotyczące zjazdu dostępne są pod tym adresem.

Prapremiera D&D 4E PL na Grojkonie

Z ogromną przyjemnością pragniemy przekazać wszystkim miłośnikom gier RPG, iż dzięki uprzejmości wydawnictwa ISA, na konwencie Grojkon 2010 odbędzie się prapremiera najnowszej edycji gry Dungeons and Dragons 4 Edycja PL. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł zakupić Podręcznik Gracza oraz Przewodnik Mistrza Podziemi i zapoznać się z polską edycją tego popularnego systemu. Zapraszamy!

Garść wieści z Old Town

Znana jest już data tegorocznego Old Town! W tym roku Pora Przybyszów odbędzie w dniach 23-28 lipca. Szykujcie się więc, rezerwujcie terminy i ruszajcie w stronę Old Town, gdzie czeka na Was taka dawka emocji, jakiej nie zaznacie nigdzie indziej!

Wygraj Złote Kości na Grojkonie!

Na konwencie Grojkon 2010, odbędzie się turniej, w którym zostanie wytypowany najlepszy Mistrz Gry. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału jako Mistrz Gry, Gracz lub Sędzia, organizatorzy konwentu zapraszają do zapoznania się z zasadami turnieju na naszej stronie oraz forum. Zostań pierwszym Mistrzem Złotych Kości!

Pyrkon gościnnie na konwencie w Gnieźnie

Jeśli chcecie dowiedzieć się z pierwszej ręki (od samych organizatorów!) o tym, co będzie miało miejsce w Poznaniu na Pyrkonie, to nic prostszego! Spotkanie z Pyrkonem odbędzie się na dwa tygodnie przed poznańskim konwentem (13 marca 2010r.) w Gnieźnie na Fantasmagorii o godz. 15:00.

R-konowe nowości

Organizatorzy R-konu donoszą, że zaprosili na konwent kolejnego gościa, którym będzie Stefan Darda, autor książek "Dom na Wyrębach" i "Czarny wygon. Słoneczna dolina". Uczestnicy będą więc mogli stanąć oko w oko z autorem powieści grozy, utrzymanych w klimacie książek Stephena Kinga. Dodatkowym smaczkiem wizyty Stefana Dardy na R-konie będzie oficjalna premiera audiobooka.

Nowinki z Królestwa!

Blok Popkultury Japońskiej wystartował na Grojkonie. Klub Miłośników Kultury Japońskiej "Kajima" z Bielska-Białej zaprasza do klimatycznej herbaciarni - chillout zone Królestwa Grojkonu. Oprócz tego m.in.: Cosplay fantastyczno-mangowy, LANy room, pokazy sztuk walki czy mecz piłki nożnej pomiędzy mangowcami, a fantastami. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

R-kon 2010

Strasznie potworny konwent zbliża się godzillowymi krokami. Tym samym ujawniamy programowy Blok Potworny, tworzony między innymi przez Studencki Klub Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych “Grimuar” z Lublina.

Star Wars w Gdyni

Już wkrótce w Gdyni w Pomorskim Parku Technologicznym przy Al. Zwycięstwa 96/98, będziecie świadkami niesamowitego wydarzenia. Organizatorzy "Interaktywnie z Star Wars" serdecznie zapraszają na Interaktywno - multimedialną wystawę wspaniałych połączonych kolekcji. W towarzystwie Szturmowców, Klonów i Sithów, a także przepięknej Mary Jade będziecie świadkami magicznej Interakcji z Gwiezdnymi Wojnami. Czeka Was wiele atrakcji, zabawy, nagrody w konkursach. Cała wystawa połączona z zabawą będzie trwała od 26 do 28 Lutego 2010 roku.

Program zjAvy ujAvniony!

Warszawska zjAva już w najbliższy weekend. Kilkadziesiąt godzin prelekcji o grach, warsztatów i pokazów. Games Room planszówkowy oferujący 140 tytułów gier i sesje RPG non stop. Co więcej w programie? Teraz można już przekonać się samemu. Na stronie zjAvy można już pobrać oficjalny informator oraz tabelę z programem.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 12 gru 2017, 03:43 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka