• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Pół miliona dolarów dla Comic Con

Władze San Diego (Kalifornia) zaoferowały organizatorom konwentu Comic Con 500.000$ w zamian za pozostawienie imprezy w mieście. Pieniądze mają pochodzić z podatków, płaconych przez hotele i być wypłacane przez najbliższe 5 lat w transzach po 100.000$ rocznie.

Fantastyczny Grajdół

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku w Nidzicy po raz trzeci zostanie zorganizowany FESTIWALOWY GRAJDÓŁ, czyli oddzielny blok dla miłośników gier planszowych. Atrakcja odbędzie się pod samym zamkiem w Liceum im. Staszica w Nidzicy. GRAJDÓŁ ma oddzielną recepcję oraz sypialnię (w jednej z dwóch szkolnych sal gimnastycznych). Uczestnicy chcący nocować na terenie GRAJDOŁU powinni posiadać śpiwór, karimatę oraz środki higieny osobistej. Wyżywienie i napoje w zakresie własnym.

StarForce 2009 zwycięzcą w Konkursie Złote Formaty 2010

Kapituła IV edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów Złote Formaty 2010 ogłosiła nominacje:

MtG - draft Rise of the Eldrazi 25 kwietnia

Zapraszamy 25 kwietnia (niedziela) do sklepu GameOx (Świętojańska 83/1a, 81-389 Gdynia) na drafta najnowszego dodatku do Magic the Gathering, czyli Rise of the Eldrazi. Wpisowe wynosi 40 zł.

16 Festiwal Fantastyki w Nidzicy

Trwają już szczegółowe prace nad programem 16. Festiwalu Fantastyki w Nidzicy. Tegoroczny festiwal będzie poświęcony polskiej fantastyce: autorom, rynkowi książki, działaniom promocyjnym, pozycji fantastyki polskiej wobec przekładów.

Grojkon przełożony

Organizatorzy Grojkonu poinformowali na swojej stronie, że w związku z żałobą narodową i uroczystościami pogrzebowymi, impreza została przełożona na 21-23 maja 2010. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszają.

Turniejowe zatrzęsienie na Grojkonie!

"Grojkon jest konwentem, na którym się gra", a w tym roku przygotowano bogatą ofertę dla tych, którzy grają na stołach bitewnych i karcianych.

Grojkon już wkrótce!

Teogorczna edycja Grojkonu odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki przy ulicy Józefa Lompy 11. Jest to ogólnopolski konwent i od kilku lat jest prawdziwą ucztą nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także dla pasjonatów kultury japońskiej, gier planszowych, karcianych, bitewnych i komputerowych.

Współpraca z Dragonem 2010

Miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym Bestiariusz objął patronatem medialnym tegoroczną edycję lubelskiego konwentu Dragon. Impreza odbędzie się w dniach od 16 do 18 kwietnia. Wszelkie informacje dotyczące zjazdu dostępne są pod tym adresem.

Prapremiera D&D 4E PL na Grojkonie

Z ogromną przyjemnością pragniemy przekazać wszystkim miłośnikom gier RPG, iż dzięki uprzejmości wydawnictwa ISA, na konwencie Grojkon 2010 odbędzie się prapremiera najnowszej edycji gry Dungeons and Dragons 4 Edycja PL. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł zakupić Podręcznik Gracza oraz Przewodnik Mistrza Podziemi i zapoznać się z polską edycją tego popularnego systemu. Zapraszamy!

Garść wieści z Old Town

Znana jest już data tegorocznego Old Town! W tym roku Pora Przybyszów odbędzie w dniach 23-28 lipca. Szykujcie się więc, rezerwujcie terminy i ruszajcie w stronę Old Town, gdzie czeka na Was taka dawka emocji, jakiej nie zaznacie nigdzie indziej!

Wygraj Złote Kości na Grojkonie!

Na konwencie Grojkon 2010, odbędzie się turniej, w którym zostanie wytypowany najlepszy Mistrz Gry. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału jako Mistrz Gry, Gracz lub Sędzia, organizatorzy konwentu zapraszają do zapoznania się z zasadami turnieju na naszej stronie oraz forum. Zostań pierwszym Mistrzem Złotych Kości!

Pyrkon gościnnie na konwencie w Gnieźnie

Jeśli chcecie dowiedzieć się z pierwszej ręki (od samych organizatorów!) o tym, co będzie miało miejsce w Poznaniu na Pyrkonie, to nic prostszego! Spotkanie z Pyrkonem odbędzie się na dwa tygodnie przed poznańskim konwentem (13 marca 2010r.) w Gnieźnie na Fantasmagorii o godz. 15:00.

R-konowe nowości

Organizatorzy R-konu donoszą, że zaprosili na konwent kolejnego gościa, którym będzie Stefan Darda, autor książek "Dom na Wyrębach" i "Czarny wygon. Słoneczna dolina". Uczestnicy będą więc mogli stanąć oko w oko z autorem powieści grozy, utrzymanych w klimacie książek Stephena Kinga. Dodatkowym smaczkiem wizyty Stefana Dardy na R-konie będzie oficjalna premiera audiobooka.

Nowinki z Królestwa!

Blok Popkultury Japońskiej wystartował na Grojkonie. Klub Miłośników Kultury Japońskiej "Kajima" z Bielska-Białej zaprasza do klimatycznej herbaciarni - chillout zone Królestwa Grojkonu. Oprócz tego m.in.: Cosplay fantastyczno-mangowy, LANy room, pokazy sztuk walki czy mecz piłki nożnej pomiędzy mangowcami, a fantastami. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Festiwal Fantastyki Cytadela
  • Nejiro 9
  • Zakonki 2018
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2018, 04:52 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka