Wiadomości » Wydarzenia » Zakonki 20117 już niebawem!
Zakonki 20117 już niebawem!
Mamy przyjemność zaprosić Was na tegoroczne Zakonki, które odbędzie odbędą się pod Brzegiem na terenie opuszczonej bazy przy lotnisku w Skarbimierzu (około 50 km od Wrocławia) w 12-15 sierpnia 2017 roku!

Ze względu na fakt, iż konwent z każdym rokiem staje się bardziej popularny oraz przybywa więcej osób, organizatorzy powiększyli listę konkursów oraz atrakcji, (nawet o prelekcje autorskie pisarzy ze środowiska Post- apo). Jakby było tego mało, to tegoroczna odsłona będzie jubileuszowa (10 edycja Zakonek). Z tej okazji w połowie czerwca ukaże się mini-gra komputerowa pt. „Aseklikom.”

++W grze wcielamy się człowieka żyjącego w świecie po apokalipsie. Na samym początku nasz bohater/bohaterka zostaje napadnięty przez raidersów i pozbawiony całego majątku. W drodze do najbliższej wioski znajduje na ziemi list z zaproszeniem na Zakonki 2017. Postanawia zebrać się do kupy, uzbierać kasę na nowe ciuchy i iść na bal! Gracz będzie musiał zebrać odpowiednią ilość punktów lansu, które dostaje zależnie od swojego ubioru. Aby wykupić ubrania, musi zarobić kapsle. Kapsle może zdobyć poprzez granie w mini-gry (ukryty przedmiot, memorize, budowania labiryntu [nie ma w becie!]). Każdy kupiony element stroju może dodawać pewne bonusy np więcej czasu w grze ukryty przedmiot czy też większy mnożnik kasy. Opis gier: - Ukryty przedmiot: Gra polega na znalezieniu na ekranie przedmiotów z listy. Ekran szukania może być w formie 2d lub 2.5d. Ograniczony jest czas poszukiwań. - Memorize: prosta gra polegająca na znalezieniu dwóch takich samych elementów na planszy. Elementy są odwrócone do góry nogami, także na początku nie wiadomo gdzie co jest.

W „Aseklikom” są dwa warianty tej gry:
  1) ograniczony czasowo. Gracz ma określoną ilość czasu, aby ukończyć rozgrywkę. Elementy są zakryte.
  2) ograniczona ilość ruchów. Gracz ma ograniczoną ilość ruchów (odkryć). Na początku elementy są odkrywane na 2 sekundy, a potem znowu zakryte. - Budowa labiryntu (niezaimplementowane w wersji 0.4, będzie najpóźniej w 0.6): Gracz musi ustworzyć połączenie między wejściem i wyjściem poprzez obracanie i przesuwanie klocków. Przewidziane ograniczenia to: ilość ruchów oraz czas.

Warto zaznaczyć, iż w wersji beta nie posiada zapisu przebiegu gry. Oznacza to, że po zamknięciu karty wszystkie punkty przepadną. W wersji 1.0 będzie opcja wczytania postaci.

++Przypominamy również, że do końca tego miesiąca trwa przedpłata na akredytację, jednocześnie organizatorzy przewidują dodatkowe zniżki dla osób chętnych do pomocy – więcej informacji na ten temat już niebawem! Natomiast odnośnie kosztów możecie dowiedzieć się tutaj.
Nie zapominajcie aby wzbogacić swój inwentarz o nowy podręcznik dla gracza!
Dawid 'Aryn26' Wronka – 12 cze 2017, 10:17
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 mar 2019, 13:27 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka