Wiadomości » Wydarzenia » Warszawskie Targi Fantastyki już 7 października!
Warszawskie Targi Fantastyki już 7 października!
Do tegorocznej edycji Warszawskich Targów Fantastyki pozostał już mniej więcej miesiąc. Jest to jedyna impreza fantastyczna o charakterze targowym na terenie Polski. Już 7 października 2017 w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy będzie miała miejsce nowa odsłona tego wyjątkowego wydarzenia.

Sześciopiętrowy gmach, zaprojektowany przez architektów Karola Jankowskiego i Franciszka Lilpopa, uznawany jest za jedną z najwspanialszych budowli wczesnomodernistycznych w Polsce. Wszystko to w centrum Warszawy: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy znajduje się bowiem przy ulicy Brackiej niedaleko skrzyżowania z ulicą Chmielną. Powierzchnia, przestronność oraz wystrój obejmujący zachwycające witraże, przestronny hall, a nawet schody łączące poszczególne kondygnacje sprawiają, że lokalizacja jest idealna do organizacji wydarzenia takiego jak Targi Fantastyki. Mamy tutaj do czynienia z płynnym połączeniem historii oraz współczesnego rytmu życia zabieganych Warszawiaków. Centrum miasta, centrum życia, centrum fantastyki – przynajmniej na ten jeden, wyjątkowy dzień.
Warszawskie Targi Fantastyki są pierwszą w Polsce imprezą działającą w oparciu o system „Pay What You Want”, czyli każdy z uczestników sam decyduje ile chce zapłacić za bilet wstępu.
W tym roku partnerem Targów zostało Stowarzyszenie Avangarda, od wielu lat organizujące imprezy związane z fantastyką na terenie Warszawy.
Skoro do terminu Targów pozostał już tylko miesiąc to najwyższy czas zdradzić szczegóły przygotowywanej imprezy
Jesteśmy imprezą przyjazną dzieciom więc na pewno pojawi się Kids Zone, czyli strefa dla najmłodszych fanów fantastyki.
Znana jest już lista zaproszonych Fantastycznych Gości – autorów związanych z polską fantastyką. Są na niej: Bartek Biedrzycki, Michał Gołkowski, Aneta Jadowska, Anna Kańtoch, Rafał Kosik, Magda Kozak, Andrzej Pilipiuk, Marcin Podlewski, Marcin Przybyłek, Robert J. Szmidt, Robert M. Wegner i Andrzej Ziemiański.
W chwili obecnej lista wystawców liczy już prawie 90 pozycji (i ciągle zgłaszają się nowi chętni) – od najmniejszych firm debiutujących w roli Fantastycznego Wystawcy po najbardziej znane marki na rynku związanym z fantastyką.
Zaplanowaliśmy także dodatkowe atrakcje towarzyszące Targom. We współpracującym z nami klubie Hybrydy odbędzie się pokaz mody organizowany przy współudziale Alternative Fashion Show, a późnym popołudniem schody Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy zamienią się w scenę, z której popłyną dźwięki harfy Barbary Karlik.
1 września uruchomiliśmy przedsprzedaż wejściówek na Targi, które w okresie poprzedzającym imprezę można zakupić w atrakcyjnych pakietach zawierających, poza samą wejściówką, limitowane gadżety poświęcone obecnej edycji Targów.
Serdecznie zapraszamy!


FP Targów: https://www.facebook.com/TargiFantastyki/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/149318018952190/
Przedsprzedaż wejściówek: https://targifantastyki.pl/4-bilety/kup-wejsciowke/
Email: info@targifantastyki.pl
Przemysław 'Jok' Grzesiak – 8 wrz 2017, 15:55 – www.facebook.com/TargiF
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka