• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Szkoła Wiedźminów już niebawem!

The Witcher School to projekt polskich pasjonatów z zespołu 5 Żywiołów. Przez poprzednie edycje przewinęło się już kilkaset osób. Dotychczas najmłodszy z graczy miał 18 lat, a najstarszy ponad 60. To osoby z różnych środowisk: studenci, lekarze, managerzy, programiści, prawnicy... Co ciekawe, ponad 70% graczy nigdy wcześniej nie brała udziału w takiej formie rozgrywki.

Tegoroczny Opolcon pod znakiem tajemniczości i grozy

Opolcon to całkowicie darmowy konwent miłośników fantastyki, corocznie odbywający się w Opolu. Tegoroczna, czwarta już edycja, odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w budynkach ZS Elektrycznych i ZS Ekonomicznych w Opolu.

Fotorelacja z Geek Expansion 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych Geek Expansion, który odbył się 26-28 sierpnia w Grójcu.

Obrazek

Dzień Batmana już wkrótce!

Już 17 września przy ul. Ratajczaka 38/40 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu odbędzie się wielkie święto fanów Mrocznego Rycerza! Prelekcje, cosplay, sklepy z komiksami i konkursy z nagrodami!

Fotorelacja z Polcon 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego Polconu!

Obrazek

Relacja - Funcon 2016

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Żywcu dzięki szczegółowym opisom organizatorów zlokalizowałam bezbłędnie. Wchodząc jednak przez bramkę aż się cofnęłam na widok zakonnicy w powłóczystej czarnej szacie. Zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno trafiłam na Funcon 2016. Data się zgadzała, miejsce też. Zakapturzona postać powoli odwróciła się w moją stronę... Uff... na szczęście to tylko cosplayer wcielający się w postać... hm... czyżby Dartha Nihilusa ze Star Wars?

Obrazek

Targi Fantastyki powrócą w listopadzie!

W dniach 26-27 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbędzie się druga edycja Targów Fantastyki. Podobnie jak rok temu, najważniejszą częścią wydarzenia będzie niezliczona ilość stoisk handlowych, na których będzie można zakupić fantastyczne gadżety. Bilety na wydarzenie będą dostępne w systemie “pay what you want”, co oznacza, że każdy sam zadecyduje, ile zapłaci za wstęp.

Podlaski Festiwal Anime już w za miesiąc!

Już 24 września w budynku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku odbędzie się piąta edycja Podlaskiego Festiwalu Anime Festiwal - największej w województwie podlaskim imprezy o tematyce japońskiej kultury i popkultury, ze szczególnym naciskiem na japoński komiks i animację.

Brud, smród i ubóstwo połączone z niezwykłą zabawą – relacja z OldTown Festiwal 2016

OldTown Festiwal to największe w Europie impreza w klimacie postapokaliptycznego sciene-fiction, składająca się z części lampowej i widowiskowo-artystycznej. Lotnisko Kluczewo w Stargardzie – to tam co rok odbywa się to niezwykłe wydarzenie. W zapomnianych i zarośniętych terenach zaczyna tętnić życie, natomiast w zniszczonych, brudnych ruinach wznosi się miasteczko, przenoszące każdego człowieka w przyszłość… Przyszłość pełną zniszczeń i zmutowanych stworów – do miasta OldTown.

Obrazek

W piątek otwarcie pierwszej edycji Festiwalu 9 Hills z Chełmnie.

Już jutro, w piątek 12 sierpnia, o godzinie 18:00 odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej edycji Festiwalu 9 Hills z Chełmnie.

Fotorelacja z OldTown festival 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z OldTown festival 2016!

Obrazek

MINIKONKURS LITERACKI O PIÓRO METATRONA

Copernicon i Machina Druku zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie na krótką formę literacką w nurcie science-fiction. Nazwa konkursu oraz głównej nagrody nawiązuje do Torunia jako miasta Aniołów, Metatron zaś jako skryba i głos niebios pasuje na jego patrona idealnie.

Nowotarskie Dni Fantastyki VII już za tydzień!

Zapraszamy na VII edycję Nowotarskich Dni Fantastyki, organizowanych przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu Rabczańskiego klubu fantastyki ,,Rabkon” oraz Zakopiańskiego Klubu Fantastyki.

Fornost tuż tuż!

Fornost zbliża się wielkimi krokami, niektórzy już się spakowali. W tym ostatnim tygodniu organizatorzy wyciągają jeszcze jednego asa z rękawa, żeby zachęcić wszystkich wahających się co do tego, czy warto spożytkować część urlopu/wakacji na przyjazd na ten konwent.

Nyskon 2016, nyski festiwal fantastyki - cennik

Po raz pierwszy w mieście Nysa organizowany będzie dwudniowy festiwal fantastyki, poniżej znajdują się podstawowe informacje na jego temat.

 • Konwenty
 • Die?? Darmowego Komiksu
 • Let's play Cz??stochowa
 • Cytadela
 • Fantasmazuria 2017
 • Tolk-Folk
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2017, 23:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka