• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Fotorelacja z Bialskich Dni Fantastyki 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych Bialskich Dni Fantastyki w Białej Podlaskiej!

Obrazek

Powergraph na Bachanaliach Fantastycznych

Zielonogórski Klub Fantastyki od 16 do 18 września zaprasza na Bachanalia Fantastyczne. Powergraph będzie tam obecny w osobach Michała Cetnarowskiego, Rafała Kosika i Łukasza Orbitowskiego.

Falkon - garść informacji

Zapraszamy do przejrzenia kolejnej porcji informacji, dotyczącej największej wschodniej imprezy o fantastyce, czyli Falkonie!

Kości zostały rzucone w Grójcu - relacja z Geek Expansion 2016

Stało się, pierwsza edycja konwentu gier i fantastyki Geek Expansion za nami. W czasie trzech naprawdę upalnych dni blisko 350 fanów gier bawiło się przy planszówkach, grach wideo, bitewniakach, w sesjach RPG oraz na filmowych seansach najnowszych hitów fantasy i science-fiction.

Obrazek

Podlaski Festiwal Anime już niebawem!

Już 24 września odbędzie się piąta edycja Podlaskiego Festiwalu Anime Festiwal a w programie ponad 70 godzin warsztatów, wykładów, konkursów i pokazów na tematy związane z mangą, anime, Japonią, Koreą Południową, grami konsolowymi, fantastyką, cosplayem i innymi dziedzinami.

Warszawski Dzień Batmana: Perchance to Dream

Z okazji światowego Dnia Batmana (17.09.2016) zapraszamy fanów Mrocznego Rycerza, sympatyków komiksu oraz Warszawiaków na prelekcje dotyczącą kultowej kreskówki "Batman: The Animated Series".

Falkon 2016 - o konwencie słów kilka

Pomimo, że do siedemnastej edycji, największej wschodniej imprezy o fantastyce pozostał niecały miesiąc, to już można dowiedzieć się, co takiego ciekawego czeka nas w tym roku.

Szkoła Wiedźminów już niebawem!

The Witcher School to projekt polskich pasjonatów z zespołu 5 Żywiołów. Przez poprzednie edycje przewinęło się już kilkaset osób. Dotychczas najmłodszy z graczy miał 18 lat, a najstarszy ponad 60. To osoby z różnych środowisk: studenci, lekarze, managerzy, programiści, prawnicy... Co ciekawe, ponad 70% graczy nigdy wcześniej nie brała udziału w takiej formie rozgrywki.

Tegoroczny Opolcon pod znakiem tajemniczości i grozy

Opolcon to całkowicie darmowy konwent miłośników fantastyki, corocznie odbywający się w Opolu. Tegoroczna, czwarta już edycja, odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w budynkach ZS Elektrycznych i ZS Ekonomicznych w Opolu.

Fotorelacja z Geek Expansion 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych Geek Expansion, który odbył się 26-28 sierpnia w Grójcu.

Obrazek

Dzień Batmana już wkrótce!

Już 17 września przy ul. Ratajczaka 38/40 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu odbędzie się wielkie święto fanów Mrocznego Rycerza! Prelekcje, cosplay, sklepy z komiksami i konkursy z nagrodami!

Fotorelacja z Polcon 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego Polconu!

Obrazek

Relacja - Funcon 2016

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Żywcu dzięki szczegółowym opisom organizatorów zlokalizowałam bezbłędnie. Wchodząc jednak przez bramkę aż się cofnęłam na widok zakonnicy w powłóczystej czarnej szacie. Zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno trafiłam na Funcon 2016. Data się zgadzała, miejsce też. Zakapturzona postać powoli odwróciła się w moją stronę... Uff... na szczęście to tylko cosplayer wcielający się w postać... hm... czyżby Dartha Nihilusa ze Star Wars?

Obrazek

Targi Fantastyki powrócą w listopadzie!

W dniach 26-27 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbędzie się druga edycja Targów Fantastyki. Podobnie jak rok temu, najważniejszą częścią wydarzenia będzie niezliczona ilość stoisk handlowych, na których będzie można zakupić fantastyczne gadżety. Bilety na wydarzenie będą dostępne w systemie “pay what you want”, co oznacza, że każdy sam zadecyduje, ile zapłaci za wstęp.

Podlaski Festiwal Anime już w za miesiąc!

Już 24 września w budynku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku odbędzie się piąta edycja Podlaskiego Festiwalu Anime Festiwal - największej w województwie podlaskim imprezy o tematyce japońskiej kultury i popkultury, ze szczególnym naciskiem na japoński komiks i animację.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 lip 2017, 19:33 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka