• WIADOMOŚCI – Wydarzenia

Patronat nad Fantasmazuria 2017

Mamy wielką przyjemność ogłosić tegoroczną współpracę z Fantasmazurią, która odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Ostródzie, położonej w województwie warmińsko-mazurskim.

Sir Fink Funk na Aishiteru we Wrocławiu!

Z wielką przyjemnością, chcielibyśmy zaprosić was na koncert zespołu Sir Fink Funk, który odbędzie podczas konwentu Aishiteru we Wrocławiu!

Przypominamy również o konkursie, którego znajdziecie na naszym Facebooku. Do wygrania zniżki na pojedyncze wejściówki na konwent!

Obrazek

Patronat nad wrocławskim Aishiteru

Mamy wielką przyjemność zaprosić was na wrocławski walentynkowy konwent anime/manga o nazwie "Aishiteru", którego patronujemy. Odbędzie się on w dniach 11-12 luty, w Gimnazjum ne. 19 im. Zbigniewa Herberta (ul. Dembowskiego 39).

Polecamy również już rezerwować bilety! Dla par zniżki ;) https://ekobilet.pl/wm-events/aishiteru-1482091687/186494-bilety-na-festiwal

Obrazek

Zapraszamy na Rudę Mithrilu

Już 28 i 29 grudnia w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Ślaskiej odbędzie się druga edycja konwentu "Ruda Mithrilu" zorganizowana przez Rudzki klub fantastyki "Ruda Mithrilu". Na którą chcielibyśmy was zaprosić.

DoubleBack powraca

Kultowy konwent organizowany przez WWFF powraca w tym roku, po czteroletniej przerwie. Na stronie facebookowej grupy We Work For Food pojawiło się zdjęcie stylizowane na stary monitor, na którym znajduje się nazwa konwentu, oraz data imprezy, planowana na 11-13 sierpnia 2017.

Quo Vadis - Relacja z Tsuru Japan Festival 2016

Nic tak nie boli jak nagły spadek poziomu imprezy, która jeszcze rok temu mogła walczyć o czołowe miejsce jeśli chodzi o najlepsze konwenty w 2015. Jednakże z roku na rok w Rybniku doszło do wyjątkowo dziwnej sytuacji. Wszystko co było dobre znikło, lub nie działało tak dobrze jak powinno. Tsuru chce być w peletonie najważniejszych konwentów w Polsce. Mają nadal szanse się w nim znaleźć, a tegoroczna edycja Tsuru Japan Festival powinna być dla nich dobrą okazją do wyciągnięcia wniosków.

Obrazek

Falkon 2016 - relacja

W listopadzie odbywa się w Lublinie jeden z największych w tych stronach zlot miłośników fantastyki – Falkon. Z każdym rokiem konwent cieszy się coraz większą popularnością. Wydarzeń oraz punktów programu jest tak dużo, że każdy – kto chodź trochę zapoznał się z tak szerokim pojęciem, jaką jest fantastyka – może znaleźć coś dla siebie. Prelekcje, konkursy, spotkania autorskie, koncerty to tylko część z przewidzianych atrakcji.

Obrazek

Fotorelacja z Falkon 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego Falkonu w Lublinie!

Obrazek

Patronat nad Tsuru Japan Festival 4

Mamy przyjemność ogłosić tegoroczną współpracę z Tsuru Japan Festiwal 4!

Patronat nad Gildia Society!

Z przyjemnością możemy ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z Organizacją Gildia Society z Częstochowy!

Program XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Fantastyki Falkon!

Zapraszamy do przejrzenia programu siedemnastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Fantastyki Falkon!

Rzeszów by Night już w przyszłym miesiącu!

We wrześniu wystartował nowy rozdział Rzeszów by Night, w którym gracze wcielają się w postaci magów, wampirów, ghuli i śmiertelników, by razem przeżyć niesamowitą przygodę na terenie Rzeszowa!

Nie graj w ciemno. Poznaj harmonogram 7. FKA!

Przedstawiamy plan Festiwalu Kamera Akcja, który odbędzie się od 6 do 9 października 2016 r. w Łodzi.

Fotorelacja z Bialskich Dni Fantastyki 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych Bialskich Dni Fantastyki w Białej Podlaskiej!

Obrazek

Powergraph na Bachanaliach Fantastycznych

Zielonogórski Klub Fantastyki od 16 do 18 września zaprasza na Bachanalia Fantastyczne. Powergraph będzie tam obecny w osobach Michała Cetnarowskiego, Rafała Kosika i Łukasza Orbitowskiego.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka