Współpraca

Bestiariusz to serwis poświęcony szeroko pojętej fantastyce. Na jego łamach pojawiają się dodatki do różnych systemów RPG, recenzje gier, książek i filmów fantastycznych, opowiadania oraz relacje i zdjęcia z konwentów. Jednak zapotrzebowanie na wszelkiej maści artykuły jest o wiele większe, dlatego też zwracamy się do Ciebie - jednego z naszych czytelników. Jeśli potrafisz władać piórem i wyobraźnią, a ponadto masz chęć, by wesprzeć nas swoją twórczą pracą - nie zwlekaj, napisz do nas!

Potrzebujemy w głównej mierze artykułów do działów, które można znaleźć na naszej stronie. Szczególnie zależy nam na skompletowaniu redakcji do działów poświęconych konkretnym systemom RPG. Jednak równie potrzebne są wszelkiego rodzaju teksty publicystyczne, recenzje oraz felietony, a także opowiadania i poezja. Chętnie również opublikujemy Twoją twórczość artystyczną. Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne formy współpracy.

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące współpracy będą wyjaśniane indywidualnie.

Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 22:34 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka