Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Odnajdując siebie – recenzja „Dinosaurs. Labirynty”

Dzieci bardzo lubią obracać się wśród pewnych motywów, które od lat – o dziwo – nie ulegają zmianie. Obok gigantycznych robotów, pałaców, księżniczek, wyścigów samochodowych oraz innych znajdują się również dinozaury. Wydawnictwo AMEET w bardzo ciekawy sposób – zwłaszcza dla najmłodszych – przedstawia te stworzenia, które wyginęły wiele lat temu.

Wydawnictwo AMEET umiejętnie dobiera tematykę oraz sposób realizacji swoich publikacji. Książeczki są zawsze bardzo kolorowe i upiększone od różnistych obrazków. Tak samo jest w przypadku „Dinosaurs. Labirynty”. Nie ma strony, na której nie byłoby ciekawej grafiki z dinozaurem. Plansza są bardzo kolorowe, zaprojektowane w różnych motywach – kolorach.

Tematyka gadów w dziecięcych książeczkach jest często trudna do opracowania? W czym problem? W rzeczywistości zwierzęta te były prawdziwymi bestiami, a na ich widok na pewno nie cieszyłoby się żadne dziecko. Dlatego w przypadku kreskówek, komiksów oraz książeczek istotne jest, aby umiejętnie ukryć ich szkaradność z zachowaniem ich wiernego wizerunku.

Na końcu książeczki można znaleźć rozwiązania labiryntowych zagadek. Dzięki temu dzieci mogą sprawdzić, czy aby na pewno poszły tą prawidłową drogą. Najmłodsi zadowolą się również naklejkami, które zostały dodane do książeczki.

„Dinosaurs. Labirynty” to kolejna bardzo udana publikacja Wydawnictwa AMEET. Z każdą książeczką dzieci otrzymują to, co powinny – zabawę. Jednak nie jest to pusta rozrywka, ponieważ egzemplarze pozwalają również na naukę podstaw czytania, liczenia oraz znajomości kolorów.

TYTUŁ: Dinosaurs. Labirynty
WYDAWNICTWO: Wydawnictwo AMEET
ISBN: 978-83-253-2919-8
EAN: 9788325329198
SYMBOL: LMAS201
STRONY: 32
OKŁADKA: Miękka
FORMAT: 205x288mm

Dyskusja