Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Podniebne przygody – recenzja „Super Wings. Transformacje”

„Super Wings. Transformacje” to kolejna propozycja wydawnictwa AMEET dla małych fanów bajki opowiadającej o przygodach Dżetka i jego przyjaciół. Tym razem na dzieci czeka mnóstwo zabawy z naklejkami a także… grą planszową!

Książeczka, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam prześledzić transformacje bohaterów za pomocą specjalnych naklejek wielokrotnego użytku. Na każdej stronie znajdziesz oczywiście wskazówki, jak to zrobić. Do tego w środku znajduje się gra planszową dla dwóch graczy, do której dziecko może zaprosić kogoś z rodziny lub ulubionego kolegę.

„Super Wings. Transformacje” to niezwykle starannie wykonana książeczka. Widać, że zadbano o wszelkie możliwe szczegóły. Nasycone barwy i dobry, dokładny druk sprawiają, że czystą przyjemnością jest samo trzymanie książeczki w rękach. Naklejki wielokrotnego użytku sprawią, że właściciel książeczki do woli będzie mógł rozwiązywać zadania i przyklejać naklejki zgodnie ze swoim widzimisię tyle razy, ile tylko zechce. Dodatkowym atutem jest zawarta w książeczce gra planszowa, która może stanowić odmianę od naklejania oraz pozwala to na wspólną zabawę z wybranym przez siebie drugim graczem. Konieczność właściwego dopasowania elementów do siebie wpływają na wyobraźnie dziecka i umiejętności manualne, dzięki czemu łączy ono naukę z zabawą. Książeczka może stanowić także krótką lekturę przed snem.

„Super Wings. Transformacje”, to kolejna godna polecenia pozycja od wydawnictwa AMEET. Czas spędzony z taką książką przynosi wiele frajdy nie tylko małemu czytelnikowi, ale także temu nieco większemu. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie taka książeczka dla dziecka, a nie kolejna zabawka, którą szybko ciśnie się w kąt i zapomni.

Dyskusja