Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Nowa Fantastyka w sprzedaży

W sklepach i kioskach (za wyjątkiem Ruchu) można szukać nowego numeru „Nowej Fantastyki”.

Tematem z okładki jest cykl „Expanse” rozsławiony serialem Syfy – w środku znajdziecie wywiad z jego autorami występującymi pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corey. To zresztą nie jedyny wywiad w numerze, gdyż mamy dla Was także rozmowę z Anetą Jadowską, autorką m.in. cyklu urban fantasy o Dorze Wilk. Ponadto kolejny odcinek słowiańskiego „Legendarza” Witolda Vargasa oraz sylwetka wybitnego artysty Franka Paula. A kontynuując ideę zapoczątkowaną tekstem „Fantastyka dla opornych” Aleksandry Radziejewskiej („NF” 03/18), tym razem prezentujemy podobne zestawienie komiksów, którymi można przekonać sceptyków, że warto sięgnąć po tę formę opowiadania fantastycznych historii. Wypróbujcie to na znajomych!

W dziale opowiadań czekają na Was teksty m.in. Kena Liu i Piotra Z. Górskiego. A ponieważ mija rok odkąd na łamach „NF” gościmy Lila i Puta, ich twórcy przygotowali tym razem dłuższą historyjkę – „Legendę o królewnie”.

Na koniec ważna informacja: począwszy od tego numeru nie znajdziecie naszego miesięcznika w kioskach sieci Ruch (u innych dystrybutorów oraz w Empikach nadal jesteśmy). Tym bardziej zachęcamy do prenumeraty, która jest najkorzystniejszą formą kupna naszego pisma, przypominamy też, że „NF” jest dostępna w e-Kiosku w wydaniu cyfrowym.

Dyskusja