Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Komiksy 'Star Wars' od Egmont Polska do końca 2018 roku

Gwiezdne komiksowe propozycje od Egmont Polska. Ostatni w tym roku „Star Wars Komiks” będzie miał swoją premierę na mikołajki 6 grudnia!

Star Wars Komiks (5/2018): Poe Dameron: Wojenne historie
Piąty numer z 2018 roku zawiera dwie historie z cyklu Poe Dameron, poświęconego przygodom najlepszego asa myśliwskiego Ruchu Oporu i jego Eskadry Czarnych, mające miejsce na krótko przed wydarzeniami z filmu Przebudzenie Mocy. Walka nie obywa się bez ofiar, ale piloci nie mają wiele czasu na żałobę po poległych towarzyszach. Najwyższy Porządek nie pozwoli, żeby lufy i silniki myśliwców ostygły, trzeba też werbować nowych rekrutów. Wojna trwa.

Autor: Charles Soule
Rysunki: Phil Noto
Tłumaczenie: Katarzyna Nowakowska
Liczba stron: 132
Oprawa: miękka
Wymiary: 170×260 mm
Cena: 19,99 PLN
Data premiery: 5 października 2018

Star Wars Komiks (6/2018): Zemsta droida
Nowe wcielenie magazynu dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze prezentowane są zamknięte opowieści komiksowe. W ostatnim numerze dwumiesięcznika w 2018 roku znalazły się historie komiksowe z flagowej marvelowskiej serii Star Wars, rozgrywającej się po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci!

Po pełnych grozy zajściach w Krzyczącej Cytadeli (SWK 2/2018) Luke i Leia trafiają na bezludną wyspę. Tymczasem Sana i Lando Calrissian szykują kolejny szwindel, Han znowu wchodzi w kontakt z Huttami, a uwięziony przez Imperium R2-D2 postanawia wciąć sprawy we własne mechaniczne chwytaki.

Autor: Jason Aaron
Rysunki: Salvador Larocca
Tłumaczenie: Maciej Drewnowski
Liczba stron: 148
Oprawa: miękka
Wymiary: 170×260 mm
Cena: 19,99 PLN
Data premiery: 6 grudnia 2018

Wyróżnione
Dyskusja