Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynki ─ „LEGO® DC Comics Super Heroes. Jak zostać superbohaterem. Moje tajne zapiski” ─ recenzja

Wystarczy, że weźmiesz długopis, ołówek albo marker w ulubionym kolorze, aby po otwarciu „Moich tajnych zapisków” sygnowanych przez uśmiechniętego Supermana poczuć się zupełnie jak… nowy superbohater! Wyjątkowy i niepowtarzalny o super mocy, w super pelerynie albo rakietowych butach! „Jak zostać superbohaterem” w doskonale przygotowany sposób pomoże wam wykreować własne alter ego rodem z komiksowego uniwersum DC!

Marcin ‘Lekt’ Wiatrak

Mini pamiętnik-poradnik „Jak zostać superbohaterem” od Wydawnictwa AMEET w kapitalnej formule dziennika pozwala wykreować sobie dowolne superbohaterskie wcielenie. Lekko i przyjemnie napisany, przeprowadza małego miłośnika komiksów przez kolejne etapy tworzenia herosa, na zasadzie od „zera” do bohatera.

Fani pisania i kolorowania będą zachwyceni. Prócz zadań pokroju stworzenia własnego logo czyli super znaku, ułożymy listę własnych supermocy, dokończymy komiksowe dymki znanych postaci oraz nauczymy się współpracować z innymi filarami Ligi Sprawiedliwości. Na koniec przeprowadzimy test czy bardziej jednak nie nadajemy się na „superzłoczyńce”, lecz jeśli sumiennie wypełnimy tajne zapiski być może przyjdzie nam walczyć ze złem u boku samego Supermana czy Batmana! Pamiętajcie koniecznie, iż kolorowe prześcieradło doskonale sprawdza się w roli płaszcza, a za maskę może posłużyć ładnie wycięty fragment pomalowanej kartki.

Do „Jak zostać superbohaterem” dołączono minifigurkę Supermana™ z materiałową pelerynką o dwóch wariantach twarzy. Supermana, który w tym roku obchodził swoje 80-lecie komiksowego debiutu, pierwszego pośród herosów, od którego wszystko się zaczęło! Dość opasłe 112 stron w zbliżonym do zeszytu szkolnego wymiaru doskonale leży w dłoni i zmieści się do podróżnego plecaka lub torby. Wiadomo, iż najlepsze pomysły przychodzą znienacka dlatego warto mieć „Moje tajne zapiski” pod ręką!

Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

Ocena: 5/5

Dyskusja