Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Ralph Azham 11: Cios za ciosem – grudniowa nowość od Timof i Cisi Wspólnicy

Nowy tom przygód Ralpfa Azhama pod koniec roku nakładem Wydawnictwa Timof wyląduje w kioskach i salonikach prasowych.

Po zdradzie Zani Ralph Azham wymyśla nowy plan… z Tildą Ponns, liderką rebeliantów, negocjuje trudny sojusz. Wydaje się, że wszystko idzie dobrze… ale na horyzoncie pojawiają się nowe problemy zagrażające Astolii. Arcykapłani zwracają się przeciwko niemu, kiedy zwalnia Hylię z obowiązku wyczerpującego przewidywania przyszłości podczas kwesty. Wzywają go do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny…

„Ralph Azham jest dla mnie wielkim odkryciem. Lektura pierwszych dwóch albumów serii sprawiła mi nieskrywaną frajdę. Szukacie błyskotliwego komiksu rozrywkowego? Jesteście gotowi na szaloną przygodę z nie mniej szalonymi bohaterami? Chyba nie musicie się domyślać, co Wam polecam…”
Jakub Syty, paradoks.net.pl

„Lewis Trondheim stworzył fantastyczną woltyżerkę, zgrabnie ukazującą nieprzewidywalne perypetie ciekawego (anty)bohatera. Właściwe zbilansowanie przygody, grozy, czarnej komedii i obyczaju w ciekawej oprawie graficznej stanowi najpełniejszy opis zwartości komiksu. Dzieło smakowite, lekkostrawne i powalające. Palce lizać!”
Mirosław Skrzydło, booklips.pl

„Artysta umiejętnie łączy swój wyjątkowy, „rysunkowy” styl z sagą fantasy tworząc historię, która nie tylko bawi, ale przykuwa uwagę czytelnika zaintrygowanego zarówno licznymi przygodami głównego bohatera jak i oryginalnym uniwersum, w którym rozgrywa się akcja komiksu.”
Marcin Kamiński, onet.pl

Status: Zapowiedź
Autor: Lewis Trondheim
Tłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska
Data wydania: 2018/12/05
Druk/barwność: kolorowy
Format:m210X290
ISBN: 978-83-65527-91-2
Komiks nr: 266
Liczba stron: 48
Oprawa: miękka
Wydanie: I
Zalecane dla odbiorcy: Wszyscy
Cena: 37,00

Wyróżnione
Dyskusja