Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Recenzja: „Disney maluch. Album maluszka”

Dzieci rosną bardzo szybko, a ich rozwojowi towarzyszy wiele ważnych chwil. Nie trzeba się martwić, że momenty te odejdą w zapomnienie. Można je wszystkie zebrać w albumie. To bardzo przyjemne, kiedy później po słyszącym czasie można zajrzeć do księgi i zobaczyć, jakie wydarzenia pojawiły się już w krótkim życiu.

“Disney Album maluszka” został stworzony, aby towarzyszyć rodzicom już od narodzin dziecka. Znajduje się w nim miejsce na wszystkie ważne chwile dziecka takie jak jego narodziny, urodziny, święta a nawet kąpiele. W albumie znajduje się miejsce zarówno na fotografie jak i miejsce na opisanie wybranych wydarzeń. Nie brakuje tutaj postaci z bajek Disney’a. Dzięki temu na pewno dzieci zupełnie inaczej – chętniej – spojrzą na album. Dodatkowo dołączone są naklejki, które chyba każdy chłopczyk i dziewczynka uwielbia.

“Disney Album Maluszka” to idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Starannie wykonany, znajduje się w nim miejsce na wszystkie ważne chwile z życia dziecka. Oprawiony w twardą oprawę album będzie pięknie prezentował się na półce i jednocześnie przetrwa większość dziecięcych zabaw i pomysłów. Dołączone naklejki pozwalają natomiast na tworzenie albumu razem z dzieckiem, gdy trochę podrośnie.

Każdy rodzic chce, aby ważne momenty z życia zostały z nimi na zawsze. “Disney Album Maluszka” im to umożliwia. Dodatkowo jesteś pewien, że za chwilę nie znajdziesz go zniszczonego pod łóżkiem. Uniemożliwia to twarda oprawa, która jest świetnym zabezpieczeniem jakże cennych wspomnień.

Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

Dyskusja