Wpis archiwalny. Ten artykuł został automatycznie zaimportowany z poprzedniej wersji Bestiariusza. Proszę daj nam znać jeżeli coś z nim jest nie tak.

Szczury Wrocławia. Kraty

Już 30 stycznia do księgarń trafi wyczekiwana kontynuacja najlepiej sprzedającej się i najbardziej krwawej polskiej apokalipsy zombie. A kilka dni wcześniej odbędzie się we Wrocławiu specjalnie przedpremierowe spotkanie z autorem.

Przeczytaj już teraz fragment powieści „Szczury Wrocławia.Kraty”: https://issuu.com/insignis/docs/rjsz_szw2_k_issuu

„Szczury Wrocławia. Kraty” to powieść osadzona w niesamowitych realiach: akcja rozgrywa się we Wrocławiu w mrocznych, absurdalnych i przesiąkniętych bimbrem czasach najgorszej komuny. Opowiada o walce oddziałów zomo z epidemią czarnej ospy oraz… hordami zombie.
„Szczury Wrocławia. Kraty”, podobnie jak część pierwsza, to także eksperyment literacki: postaciami dramatu są rzeczywiste osoby, zgłaszające się do autora, by je uśmiercił na kartach swojego dzieła.

Mistrz grozy Graham Masterton poleca

„Szczury Wrocławia. Kraty” to znakomita powieść grozy – wystarczy przytoczyć słowa Grahama Mastertona: „Robert J. Szmidt nie tylko tchnął ponownie życie w umarłych, ale też ukazał przygnębiający, szary krajobraz Polski lat sześćdziesiątych w tak obrazowy sposób, że »Szczury Wrocławia« przerażają podwójnie”. O „Szczurach” napisał również Kevin J. Anderson: „Robert J. Szmidt snuje epickie opowieści o żywych i nieumarłych z takim rozmachem, że nie sposób się od nich oderwać”.

Spotkanie autorskie we Wrocławiu – tego nie można przegapić

Empik oraz wydawnictwo Insignis zapraszają za specjalnie przedpremierowe spotkanie Robertem J. Szmidtem – oczywiście we Wrocławiu! Na spotkaniu obecni będą także: Robert Rajszczak, twórca okładki oraz grafik z wydania kolekcjonerskiego, a także Piotr T. Dudek, autor opowiadania, które również można znaleźć w tomie „Kraty”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 stycznia o 16.00 w salonie Empik Wrocław Renoma przy ul. Świdnickiej 40.

Szczegółu spotkania z autorem: https://www.facebook.com/events/2111384095588580/

Zamów książkę w przedsprzedaży. Ostatnie sztuki limitowanej wersji w twardej oprawie (tylko 1000 egz.) dostępne w Empik.com: http://bit.ly/kraty_empik_tw

Na Swiatksiazki.pl książka miękka w rewelacyjnej cenie:
http://bit.ly/kraty_mk_sk

Dyskusja