Sierpniowe premiery od wydawnictwa Nasza Księgarnia

Nasza Księgarnia również postanowiła uraczyć graczy kilkoma nowościami.
NA KOŃCU JĘZYKA 2 – już w sklepach

Gracze kolejno wykładają karty. Gdy na kartach 2 graczy pojawi się ten sam obrazek, następuje pojedynek.
– W grze Na końcu języka należało jak najszybciej podać słowo z kategorii znajdującej się na karcie przeciwnika.
– W grze Na końcu języka 2 na kartach zamiast kategorii znajdują się litery. Podczas pojedynku należy jak najszybciej podać słowo zawierające litery z kart graczy!
Wygraj jak najwięcej pojedynków! Bądź szybszy od rywali – powiedz to, co masz na końcu języka!

WYPRAWA DO EL DORADO – premiera 25 września

Zorganizuj ekspedycję i udaj się w podróż przez południowoamerykańską dżunglę. Będziesz potrzebował dobrego planu, doświadczonych poszukiwaczy i przewodników oraz odpowiedniego sprzętu. Zatrudnisz zwiadowcę czy skorzystasz z pomocy tubylców? Wybierzesz podróż statkiem czy wynajmiesz samolot? Twoim zadaniem jest odnalezienie legendarnego miasta zwanego El Dorado! Gra świetnie łączy mechanikę deck-buildingu z emocjonującym wyścigiem. Ze względu na modułową planszę i wiele możliwych scenariuszy każda rozgrywka wymaga innej strategii!

Wyprawa do El Dorado zbiera bardzo pozytywne opinie wśród graczy z całego świata. Zdaniem wielu jest najlepszą grą Reinera Knizi w ciągu ostatnich 10 lat, a Richard „Rahdo” Ham twierdzi, że jest jego ulubiona grą tego autora. W 2017 roku została nominowana do prestiżowej Spiel des Jahres, a teraz z nową szatą graficzną przygotowaną przez Vincenta Dutraita wraca podbijać serca graczy.

KOCIAKI ŁOBUZIAKI – premiera 25 września

Gra o kotkach biegających za kłębkiem!

Każdy gracz ma pokój pełen zabawek. Po pokojach biegają koty. Im więcej zabawek zainteresuje kota, tym więcej punktów gracz zdobędzie.

Wyjątkowe elementy gry:
• 4 sznurki
• 4 plansze z wycięciami na sznurki

Dyskusja