Premiera nowego animowanego filmu pełnometrażowego DC Comics na DVD już 18 września!

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym razem Batman zmierzy się z szalonymi mutantami – Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W Gotham nie widziano jeszcze równie ekscytujących przygód! Animacja Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninjapojawi się w ofercie Galapagos Films już 18 września.

Mroczny Rycerz kontra szalone mutanty! Nieznani sprawcy kradną eksperymentalną aparaturę w GothamCity. Zwraca to oczywiście uwagę Batmana. Okazuje się jednak, że sprawę bada też drużyna tajemniczych wojowników ukrywających się pod ulicami miasta. To Wojownicze Żółwie Ninja! Ci czterej bracia i jednocześnie mistrzowie sztuk walki – stanowczy Leonardo, bystry Donatello, nieustraszony Rafael i kąśliwy Michelangelo – znajdują się na najlepszej drodze do starcia z Mrocznym Rycerzem. Batman kontra Wojownicze Żołwie Ninja to adaptacja popularnego komiksu DC. W Gotham nie widziano jeszcze równie ekscytujących przygód!

W oryginalnej wersji językowej postaci Batmana głosu użycza Troy Baker(Batman: Arkham Origins). Baker wciela się także w rolę Jokera, czyniąc go pierwszym aktorem, który w jednym filmie gra obie role. W obsadzie dubbingu znaleźli się również zdobywca nagrody Emmy® oraz Złotego Globu – Darren Criss (Glee) jako Rafael, Kyle Mooney (Saturday Night Live) jako Michelangelo, Baron Vaughn (Grace i Frankie) jako Donatello oraz Eric Bauza (Zwariowane melodie)jako Leonardo.

Reżyserem animacji Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja jest Jake Castorena(The Death od Superman). Scenariusz został napisany przez Marly Halpern-Graser(Batman Unlimited). Inspiracją dla filmu była komiksowa seria Batman/Wojownicze Żółwie Ninja, którą stworzyli James Tynion IV oraz Freddie Williams II. Producentem filmu animowanego jest Ben Jones(Wojownicze Żółwie Ninja), natomiast Benjamin Melniker, Michael Uslan, Sam Register oraz Chris Viscardi to producenci wykonawczy.

POSTAĆ BATMANA

Postać Batmana pierwszy raz pojawiła się w roku 1939 w Detective Comics, a stworzona została przez Boba Kane’a. Batman obok Supermana należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i unikalnym gadżetom oraz super pojazdom. Jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom, a także pilnowanie porządku w rodzinnym mieście Gotham City. Batman znany jest również z licznych seriali aktorskich i animowanych, filmów fabularnych i gier komputerowych, bazujących na komiksach.

Pierwszy raz na ekranie pojawił się w 15-odcinkowym serialu „Batman” w 1943 roku. Od tej pory doczekał się wielu kontynuacji, a w rolę superbohatera wcielali się tacy aktorzy jak: Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney. W trylogii „Mrocznego Rycerza” (w reżyserii Christophera Nolana) w postać Batmana wcielił się Christian Bale. W 2016 w kinach pojawił się nowy film z serii – „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera o spotkaniu Batmana (Ben Affleck) i Supermana (Henry Cavill). W tym filmie pojawiła się także postać Wonder Woman (Gal Gadot). W listopadzie 2017 zadebiutował kolejny film z udziałem tych postaci – „Liga Sprawiedliwości”.

WYDANIE DVD

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja na DVD zadebiutuje już 18 września!

W wydaniu DVD nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych:

  • Zapowiedź następnej animacji DC Universe: Batman: Hush

Dyskusja