Kalendarz? Tylko z World of Warcraft!

W sklepie wydawnictwa Insignis czeka na Was wyjątkowy, oficjalny kalendarz ścienny World of Warcraft na rok 2022.

Piękna grafika, zaznaczone święte regularne i te związane z grą. Must have dla każdego fana. Pospieszcie się, kalendarz został wydrukowany tyko nakładzie 1000 egz.

Oficjalny kalendarz ścienny z grafikami z World of Warcraft to świetne narzędzie ułatwiające organizację czasu. Produkt łączy w sobie praktyczne zastosowanie z atrakcyjnym wyglądem. Górną część kalendarza zdobi wysokiej jakości ilustracja, dolną zaś, z rozpiską dni, wzbogacają obrazki mniejszego formatu, powiązane tematycznie z główną grafiką. Każdy miesiąc ma własny motyw odnoszący się do jednego z dodatków do gry.

Oprócz tradycyjnych świąt w kalendarzu zostały również wyszczególnione daty rozpoczęcia i zakończenia ich odpowiedników charakterystycznych dla gry World of Warcraft. Dzięki temu możecie z łatwością zaplanować wcześniej czas potrzebny na zdobycie atrakcyjnych nagród z nimi powiązanych. Format kalendarza oraz wysokiej jakości papier kredowy, na którym został wydrukowany, umożliwia również uzupełnianie dni o własne notatki.

Dyskusja