Światowy bestseller – ponad 2,6 mln sprzedanych egzemplarzy!

Nashira to świat o dwóch słońcach, w którym powietrze jest najcenniejszym dobrem. Jego jedynym źródłem są ogromne drzewa – Talarethy, które nie tylko wytwarzają powietrze, ale także je przetrzymują, za co odpowiedzialny jest tajemniczy Powietrzny Kamień. W cieniu tych gigantycznych drzew toczy się życie ludzi, którym antyczny dogmat zabrania patrzenia na niebo i jego słońca.

Talitha, córka hrabiego Królestwa Lata, pragnie zostać wojowniczką. Jednak niespodziewana śmierć ukochanej siostry i bezwzględny ojciec zmuszają ją do wstąpienia do klasztoru znajdującego się na najwyższych gałęziach Talarethu. Tam jest przechowywany Powietrzny Kamień – źródło magii i życia. Dziewczyna odkrywa pilnie strzeżoną przez zakonnice tajemnicę: świat zmierza ku zagładzie, a zagrażające mu zło wkrótce zamieni wszystko w ogień. Talitha kradnie więc niezwykłą broń – święty miecz Verby, podpala klasztor i ucieka wraz z Saiphem, swoim niewolnikiem, a zarazem jedynym przyjacielem. Wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż przez królestwa Nashiry, by dotrzeć do najzimniejszego z nich – Królestwa Zimy, gdzie tylko jeden człowiek, więziony pod zarzutem rozpowszechniania herezji, może zapobiec zagładzie Nashiry.

Talitha jest wojowniczką, a jej przeznaczeniem jest walka. Dlatego staje do walki… z całym światem.

LICIA TROISI (ur. 1980 r. w Rzymie), jest astrofizykiem i pracuje w rzymskim obserwatorium. Popularność przyniosły jej trylogie Kroniki Świata Wynurzonego (wszystkie części znalazły się w pierwszej dziesiątce na liście bestsellerów we Włoszech), Wojny Świata Wynurzonego i Dziedziczka smoka.

Tytuł: Królestwa Nashiri – Marzenie Talithy
Tytuł oryginalny: I regni di Nashira: Il sogno di Talitha
Autor: Licia Troisi
Format: 145×205
Liczba stron: 408
Oprawa: Oprawa miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-265-0464-8
Termin wydania: 18 października
Cena detaliczna: 34,90 PLN