Nota:
Opowieść o skandynawskim ulfhedinnie, który razem z małżonką, grupą najemnych wojów oraz osadników, wyrusza celem zdobycia nadających się do zasiedlenia ziem. Bohater będzie musiał stawić czoła rozlicznym niebezpieczeństwom, zanim jego marzenie stanie się rzeczywistością.

Nie zwlekaj! Daj się porwać brutalnej, ale pięknej i prostej codzienności dawnych Skandynawów. Poznaj czasy, gdy bogowie przemierzali ludzkie krainy, walcząc z nimi ramię w ramię przeciw wspólnym wrogom. Wreszcie na własne oczy ujrzyj owianych legendą ulfhednar. Wojowników wilków, zdolnych w czasie bitwy przybierać zwierzęcą postać, by siać zamęt i przerażenie. Wojna nadejdzie wraz z marcem, gdy zacznie topnieć lód, czy będziesz gotowy chwycić za broń?

Kamil Gołębowski
Młody, ambitny redaktor portalu efantastyka.pl, zafascynowany mitologią i kulturą wczesnośredniowiecznych ludów skandynawskich. Autor licznych opowiadań, artykułów tematycznych, felietonów oraz recenzent. Laureat konkursów „Opowiadanie ze smokiem”, „Opowiadanie fantasy”. Pisuje także bajki i opowiadania dla najmłodszych czytelników. Trzykrotny finalista „Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce”. Były działacz Konińskiej Grupy Rekonstrukcyjnej „Sol Invictus” oraz założyciel Dębogórskiego Związku Słowian i Wikingów, członek Kolskiego Klubu Gier Bitewnych. Hobbystycznie rysuje, gra w gry fabularne oraz bitewne. Marzy o studiach archeologicznych i, w przyszłości, prowadzeniu badań na terenach Skandynawii.

Autor: Kamil Gołębowski
Tytuł: Powstanie Harsfjordshoff
Wydawnictwo: Studio Truso
Data wydania: 2013 r., I
Okładka: miękka
ISBN: 978-83-63966-00-3
Liczba stron: 240